0

Summary

Na Kladně jsme ztratili body

P1049537 kopie

V úvodním zápase nového ročníku jsme měli několik absencí v základní jedenáctce a problémy měli i někteří hráči kteří nastoupili.

Zápas začal oboustranně ve svižném tempu za mírné domácí převahy. My jsme hrozili rychlými protiútoky hlavně po levé straně, domácí zase ze standardních situací.

Úvodní branka Kladna padla po chybné rozehrávce Kozáka na půlící čáře a pěkné průnikové přihrávce mezi naše stopery. Naštěstí jsme brzy srovnali, když se po centru z levé strany na zadní tyči prosadil hlavou Barták.

Druhý poločas začal naší velkou převahou. Domácí jsme na čtvrt hodiny zatlačili před jejich branku.Jenže vytvořené šance jsme nedokázali proměnit včetně pokutového kopu za faul na pronikajícího Hrdého. Nejzkušenější z našich Kozák tentokrát nepotvrdil pověst střelce. Naše převaha i tak pokračovala sérií rohových kopů ale opět bez úspěšného zakončení. Poté začali domácí hru postupně vyrovnávat a zkoušeli překonat Dědka. Jeden ze zlomových okamžiků zápasu přišel v 74. minutě po zkratu domácího Procházky. Ten nesmyslně atakoval Dědka a byl vyloučen. Vyloučení soupeře a hra proti deseti nám dlouhodobě nejde a potvrdilo se to i tentokrát. Asi jsme si mysleli, že se soupeř porazí sám a podle toho to na hřišti vypadalo. Začali jsme vymýšlet a bojující domácí nás potrestali. Dědka překonali podruhé opět po naší zbytečné ztrátě. Konec utkání to už pak byla pouze křeč a vyrovnat se nám nepodařilo.

Velká škoda, Kladno bylo hratelné a prohrát jsme zde neměli. K zisku bodů jsme dnes měli hodně blízko!

Trenér Tomáš Staněk - „Chyběli nám klíčoví hráči, Vorasický, Ďurinda, Kokoška a Chlumecký hrál těsně po dobrání antibiotik. Muselo to být cítit, ale i tak jsme měli uspět. Neproměnili jsme šance včetně pokutového kopu. Po vyloučení domácího hráče  bylo najednou v naší přesilovce moc alibi a v doslova soubojové válce se nám to nevyplatilo. Soupeři pomohli střídající hráči a i v deseti šel úspěchu víc naproti. My dělali chybu za chybou a teď jsme psychicky dole. Přitom hrajeme ve středu pohár s Velvary a pak hned další zápas. Je to škoda protože hráči zápas oddřeli.“