Realizační týmy

A tým - divize B

marhan.jpg

Václav Marhan
- manager A týmu
+420 602 239 038

Jiří Brunclík

Jiří Brunclík
- hlavní trenér A týmu

kolja.jpg

Michal Voljanskij
- trenér A týmu

pozivil.jpg

Jiří Poživil
- trenér A týmu

rehak_a.jpg

Radek Rehák
- kustod A týmu

Šéftrenéři

fibiger.jpg

Lukáš Fibiger
- šéftrenér mládeže

brunda.jpg

Jiří Brunclík
- šéftrenér muži+dorost

masanskyt.jpg

Tomáš Mašanský
- šéftrenér žáci

svobodaj.jpg

Jakub Svoboda
- šéftrenér přípravky

U19 + U17 - česká liga dorostu

kujal.jpg

Petr Kujal 
- hlavní trenér U19

heichel.jpg

Petr Heichel
- trenér U19

samsa.jpg

Michal Šamša 
- trenér U19

Jiří Staněk

Lukáš Fibiger
- hlavní trenér U17

langmajer_u19.jpg

Jaroslav Langmajer 
- trenér U17

fantik.jpg

Petr Fantík 
- vedoucí mužstva U17-U19

U15 + U14 - divize žáků

Jiří Staněk

Tomáš Mašanský
- hlavní trenér U15

Jiří Staněk

Mgr. Michal Mára
 - trenér U15

Jiří Staněk

Lukáš Fibiger
- hlavní trenér U14

rocek.jpg

Patrik Roček
- trenér U14

U13 + U12 - liga žáků

wurm.jpg

Ivan Wurm
- hlavní trenér U13

korbelar.jpg

Ladislav Korbelář 
- trenér U13

Jiří Staněk

Tomáš Kučera
- trenér U13

Jiří Staněk

Jan Polák
- hlavní trenér U12

Jiří Staněk

Luboš Cikánek
- trenér U12

Jiří Staněk

Patrik Zamazal
- trenér U12

U11

martinec_u8.jpg

Jakub Martinec
- hlavní trenér U11

mnuk.jpg

Miroslav Mňuk
- trenér U11

kalabis.jpg

Jan Kalabis
- trenér U11

gombas.jpg

Jakub Gombáš
- trenér U11

U10

Václav Žěžulka

Václav Žežulka 
- hlavní trenér U10

panocha.jpg

Michal Panocha
- trenér U10

kucera_lukas.jpg

Lukáš Kučera
- trenér U10

Dominik Šonský

Martin Perger
- trenér U10

U9

kalina.jpg

Martin Kalina 
- hlavní trenér U9

mlch.jpg

Roman Mlch
- trenér U9

noname2.jpg

František Drápal
- trenér U9

U8 + U7

svobodaj.jpg

Jakub Svoboda
- hlavní trenér U8

strnistep.jpg

Petr Strniště
- trenér U8

svobodaj.jpg

Jakub Svoboda
- hlavní trenér U7

Školička

rybovicova.jpg

Bc. Mária Langmajerová
- hlavní trenérka školičky

toth.jpg

Josef Tóth
- trenér školičky

protivovar.jpg

Radka Protivová
- trenérka školičky

dzurynskyj.jpg

Andrej Džurynskyj
- trenér školičky

Individuály + SpSM

cerny.jpg

Mgr. Milan Černý 
- gymnastika + SpSM

rybovicova.jpg

Bc. Mária Langmajerová
- pohybovky + SpSM

noname2.jpg

Marika Ročková 
- fitness + core

pozivil.jpg

Jiří Poživil
- trenér brankářů muži

noname2.jpg

Petra Kýrová 
- fyzioterapeutka

NoName.jpg

Miroslav Šimáček
- trenér brankářů žákovské týmy

noname2.jpg

Adéla Nergerová
- jóga

luksik1.jpg

Denys Luksík
- trenér brankářů mládeže

klobasa.jpg

Stanislav Klobása 
- individuální tréninky pro útočníky