GOAL

Summary

V odloženém utkání 16. kola jsme rozstříleli Rakovník

pajda

Rakovník, bojující o záchranu, působil odevzdaným dojmem a tomu odpovídá i konečný výsledek zápasu. Nám se hra oproti předchozím zápasům tolik nedařila, zato v koncovce jsme tentokrát pálili ostrými. Hosty jsme od začátku přehrávali a bylo otázkou času kdy se trefíme do černého. Ve 25 minutě jsme zahráli roh a Gazdík hlavou s pomocí obránce otevřel účet zápasu. Branka byla připsána jako vlastní Vernerovi. Krátce po rozehrání se hosté po našem nedorozumění ocitli v dobré pozici, ale pálili vysoko nad a to bylo z hostující strany v první půli vše. Jedenáct minut po první brance rozehráli hosté míč na Hrdého, ten si obhodil stopera a své sólo chladnokrevně zakončil a poslal nás do dvoubrankového vedení. Do poločasu jsme po standardkách mohli vedení navýšit, ale šance Regnera i Gazdíka se mezi tři tyče nevešli.
  Ve druhé půli jsme dál kontrolovali hru a rodili se i šance. Ve 48 minutě se nám povedla asi nejhezčí akce zápasu. Kombinací po levé straně jsme přehráli soupeře, odcentrovali a Škareckého hlavičku zastavilo břevno Kabeleho branky. V dalších šancích se objevili Barták a Gazdík ale gólem neskončily. To jsme napravili v 62 minutě. Centr do vápna jsme prodloužili hlavou k Pajkrtovi a ten prostřelil hostující obránce na brankové čáře a zvýšil na 3:0. V 88 minutě jsme soupeře dorazili na konečných 4:0. Na půlce vybojoval míč Kokoška, ten se vrátil do sestavy po roce a půl po zranění, zatáhl míč do vápna kde se k němu dostal Zelenka a s přehledem zakončil na vzdálenější tyč.
  Třetí tým od konce soutěže jsme jasně přehráli a hráči dali vítězstvím dárek ke kulatým narozeninám manažera Vaška Marhana. Anglický týden zakončíme v sobotu dalším domácím zápasem. Soupeřem nám bude poslední tým soutěže - Nový Bor.