Trenéři

A tým - divize B

marhan1.jpg

Václav Marhan
- manager A týmu
+420 602 239 038

Pavel Janeček

Pavel Janeček
- hlavní trenér A týmu

Lukáš Soude

Lukáš Soudek
- trenér A týmu

pozivilj.jpg

Jiří Poživil
- trenér A týmu

Ondřej Bejbl

Ondřej Bejbl
- kondiční trenér A týmu+dorostů

rehak.jpg

Radek Rehák
- kustod A týmu

Šéftrenéři

fibiger.jpg

Lukáš Fibiger
- šéftrenér mládeže

zamek.jpg

Radek Zámečník
- šéftrenér dorosty

masanskyt.jpg

Tomáš Mašanský
- šéftrenér žáci

svobodaj.jpg

Jakub Svoboda
- šéftrenér přípravky

U19 + U17 - česká liga dorostu

liska.jpg

Jan Liška 
- hlavní trenér U19

heichel1.jpg

Petr Heichel
- trenér U19

franek.jpg

David Franěk 
- trenér U19

Radek Zámečník

Radek Zámečník
- hlavní trenér U17

kolja.jpg

Michal Voljanskij 
- trenér U17

langmajer_u19.jpg

Jaroslav Langmajer 
- trenér U17

U15 - divize žáků

Tomáš Mašanský

Tomáš Mašanský
- hlavní trenér U15

Michal Mára

Mgr. Michal Mára
- trenér U15

Ladislav Korbelář

Ladislav Korbelář
- trenér U15

Tomáš Kučera

Tomáš Kučera
- vedoucí mužstva

U14 - divize žáků

Lukáš Fibiger

Lukáš Fibiger
- hlavní trenér U14

Michal Panocha

Michal Panocha
 - trenér U14

Luboš Cikánek

Luboš Cikánek
- trenér U14

U13 - liga žáků

Ivan Wurm

Jakub Svoboda
- hlavní trenér U13

Miloslav Mňuk

Miloslav Mňuk
- trenér U13

Jakub Gombáš

Jakub Gombáš
- trenér U13

U12 - liga žáků

Václav Žežulka

Václav Žežulka
- hlavní trenér U12

Jan Polák

Jan Polák
- trenér U12

Martin Perger

Martin Perger
- trenér U12

U11 + U10 (starší přípravka)

Martin Kalina

Martin Kalina
- hlavní trenér U11

Roman Mlch

Roman Mlch
- trenér U11

František Drápal

František Drápal
- trenér U11

Tomáš Hříbal

Tomáš Hříbal
- hlavní trenér U10

Jakub Svoboda

Ivan Wurm
- trenér U10

Petr Strniště

Petr Strniště
- trenér U10

U9 + U8 (mladší přípravka)

Jakub Martinec

Jakub Martinec
- hlavní trenér U9

Jan Kalabis

Jan Kalabis
- trenér U9

Jan Kalabis

Matěj Školák
- trenér U9

Jan Kalabis

Miroslav Filip
- hlavní trenér U8

Jan Kalabis

Lukáš Michálek
- trenér U8

U7 + Školička

Vojtěch Hadaščok

Šárka Korbelářová
- trenérka školičky

Mária Langmajerová

Anna Poživilová
- trenérka školičky

Mária Langmajerová

Adéla Nergerová
- trenérka školičky

Zdislav Ciolek

Zdislav Ciolek
- trenér

Jakub Pospíšil

Jakub Pospíšil
- trenér

Mária Langmajerová

Bc. Mária Langmajerová
- trenérka školičky

Brankáři + Coerver coach

Jiří Poživil

Jiří Poživil
- trenér brankářů muži+mládež

Miroslav Šimáček

Miroslav Šimáček
- trenér brankářů
žáci

 

Andrej Dzhurynskij

Andrej Dzhurynskij
- trenér brankářů přípravky

Jakub Gombáš

Jakub Gombáš
- Coerver coach žáci+přípravky

Jakub Martinec

Jakub Martinec
- Coerver coach žáci+přípravky

SpSM

Lukáš Fibiger

Lukáš Fibiger
- pohybovky + gymnastika + SpSM

rybovicova.jpg

Bc. Mária Langmajerová
- pohybovky + SpSM

rockova.jpg

Marika Ročková 
- fitness + core

pozivilova.jpg

Anna Poživilová
- fyzioterapeutka

noname2.jpg

Simona Jahodová
- masérka