1

yellow card

3

Summary

Komentář - V Hostouni jsme podruhé v sezoně prohráli a spadli jsme tak na čtvrté místo ve vyrovnané tabulce. Výkonem jsme nezklamali a nebýt jalové produktivity, tak jsme mohli pomýšlet na podstatně lepší výsledek.
  Během prvních patnácti minut jsme si vytvořili dvě vyložené šance Kozákem a Ďurindou, jenže sami před brankařem zklamali. V prvním případě jsme branku vůbec netrefili a ve druhém vychytal Ďurindu Kudrna v brance domácích. Nedáš - dostaneš se tak opět potvrdilo. Domácí zahrávali z levé strany od půlky volný kop. Ten přetáhli a vrácenou hlavičku nikým nehlídaný Motlík uklidil z voleje do naší branky a poslal domácí do vedení. Po obdržené brance jsme se začali tlačit do útoku ve snaze o vyrovnání. Domácí dál poctivě bránili a vyráželi do brejků a hrozili ze standardek jako ve 26 minutě kdy se po dlouhém autu do vápna dostal k odraženému míči domácí hráč a jeho ránu zastavilo dobře postavené břevno Švejdovi branky. Ve 32 minutě jsme podnikli brejk po levé straně Ďurindou. Ten odcentroval na volného Hrdého, ale jeho střelu vytlačil z branky opět Kudrna. Totéž se zopakovalo z naší strany o deset minut později opět bez výsledku. Ve 45 minutě jsme inkasovali podruhé. Domácí umě zakombinovali, před vápnem si Hájek narazil míč a rázem se objevil před Švejdou kterému nedal šanci a zvýšil do kabin na 2:0. To pro nás byla hodně studená sprcha.
  Druhou půli jsme začali náporem ve snaze o zkorigování výsledku a vytvořili jsme si střídajícím Bartákem dvě dobré šance, jenže jejich zakončení brankou neskončilo. A tak přišli ke slovu domácí. V 59 minutě po brejku z levé strany a následném centru uklidil z voleje nikým nehlídaný kapitán Marek míč do branky a zvýšil na konečných 3:0 pro domácí. Náš zmar jsme potvrdili v 78 minutě. Ve vápně byl faulován Regner, ale nařízený pokutový kop Ďurinda neproměnil.
  Ve druhém zápase jsme se nedokázali prosadit a tak si domácí za svojí produktivitu tři body zasloužili. Pozitivem je, že se nám vyprázdnila marodka, což je příslibem pro další zápas s Českou Lípou.

Trenér Tomáš Staněk - „Myslím, že dnešní výsledek je pro nás hodně krutý. Vytvořili jsme si minimálně stejně gólových situací jako domácí ale v jejich zakončení jsme totálně selhali. Byl jsem spokojený ze vstupem do utkání, kdy jsme si během dvaceti minut vytvořili tři šance, které jsme ale nedali. Z první standardky jsme pak dostali gól. Dnes jsme byli jalový a soupeř své šance dokázal proměnit. Zápas rozhodla produktivita domácích."