3

yellow card

1

Summary

Komentář -  Naši borci mají fazónu. Vedoucí postavení jsme udrželi i na Kladně, kde jsme vyhráli 3:0.
V prvním poločase se nám příliš nedařilo. Za domácími jsme zaostávali, neudrželi jsme míč a vázla kombinace. Jenže ani domácí si žádnou vyloženou šanci nevypracovali a Švejdu, ten přišel právě z Kladna, v naší brance za celý zápas nepřinutili k vážnějšímu zákroku.
Naopak naši udeřili jako blesk z čistého nebe, po přesném centru Vorasického z pravé strany uklidil hlavičkující Moravec míč do branky a dal góĺ do šatny.
Během přestávky si naši borci v kabině vše vyříkali a vystřídali, což se pozitivně promítlo do druhého dějství.  Rázem jsme byli lepší na míči, v pohybu a i kombinačně jsme domácí přehrávali. Naší převahu jsme vyjádřili i gólově. Po rohovém kopu zvýšil v 74 minutě rovněž hlavou Regner, a pak o chvíli později jsme ještě využili hrubici gólmana Tesaře, který téměř na půlce hřiště hlavou nezasáhl míč, Hrdý jej dovezl až před bránu a nechal dát gól věčnému smolaři Bartákovi.
Vezeme ze silného Kladna další tři body a dál vévodíme naší divizní skupině.

Trenér Tomáš Staněk - „Dnes to bylo utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme těžko zachytávali kombinační hru Kladna. Směrem dopředu jsme neměli kvalitu a poztráceli jsme spoustu míčů. Přesto jsme po jedné akci šli na konci poločasu do vedení. Do druhého poločasu jsme vystřídali a vnesli tím do středu víc pohybu a držení míče. Zápas jsme měli pod kontrolou a po rohu jsme přidali na 2:0. O chvíli později jsme z brejku a chybě golmana zvýšili na 3:0. Dnes můžeme slavit, získali jsme tři body na půdě silného Kladna.“