Týmové informace

 

Rozlučka se sezónou 2022/23

Datum: 17.-18.6.

Místo: fotbalový areál Byškovice

Sejdeme se společně v Byškovicích, kde bude pro všechny kluky připravený sportovní program s rodiči. Na místě bude možnost si opéct buřty, ugrilovat, ... Součástí rozlučky bude slavnostní vyřazení ročníku 2017 z řad školičky a přijímání do kategorie U7. 

Po programu v Byškovicích se následně ročník 2017 přesune na přespávání v hale 2.ZŠ. Zde si druhý den rodiče kluky vyzvednou kolem 9.hodiny. 

Prosíme o spolupráci Vás, rodiče, zda byste přinesli ovoce, zeleninu, buřty, koláče, co Vás napadne, aby měli kluci občerstvení. Pro tyto potřeby využijte WhatsApp skupiny, aby nebyl jídla přebytek. ;) 

Děkujeme!

Nominace na přátelské utkání - 11.6. (neděle)

Hráči: Grof, Havlice, Helík, Hospes, Janda, Kartous, Khalupyk, Kolář, Köhler, Kříž, Landa, Mračno, Neuberk, Scully, Suchánek, Střížek A., Střížek Š., Šanda, Veleman

Sraz: 9:30

Místo: hřiště TJ Sokol Tišice, adresa: Sportovní 306, Tišice 

  

 

Měsíční výzvy:

Připravili jsme s trenéry měsíční výzvy, kdy bychom chtěli kluky všestranně rozvíjet. Úkoly budou nejen atleticko-gymnastického charakteru, ale také úkoly zručnosti a kreativity.
Za každou splněnou výzvu dostanou hráči razítko do úkolníčku, který obdrží na prvním lednovém tréninku. Na konci sezóny si úkolníčky projdeme a vyhodnotíme.
Naším cílem je kluky namotivovat a posouvat dál nejen na tréninku, ale i v domácím prostředí.
Úkoly budou různorodé, časově i fyzicky nenáročné.

Úkoly na březen, týden 3.- 6.4.

• přijít se podívat na utkání A týmu v sobotu v Libiši (od 10:15, adresa: Školní 492, Libiš)
• namalovat velikonoční vajíčko v týmových barvách

+ samozřejmě opakovat pohybové věci z předchozích úkolů, ať to nezapomeneme.;) (švihadlo, kotníčky, dřepy, kličky,...)


Informace ze schůzky školičky ze dne 08.12.2022
:

Níže uvádíme nejdůležitější informace ze schůzky školičky, které se dětí týkají již od nového roku!!!

Od ledna 2023 se školička rozděluje na dvě samostatné kategorie a to na školičku a kategorii U7.

Do školičky budou docházet všechny děti ročníku narození 2017 a 2018. Děti ročníku narození 2016 spadají do kategorie U7. Tréninky (obou kategorií) budou nadále probíhat ve stejné dny, na stejném místě a začátek tréninku se také nemění. Pro kategorii U7 však platí, že čtvrteční trénink bude prodloužen o 30 min.

Školička byla rozdělena i na webových stránkách. Již dnes najdete vedle školičky i nově zřízenou kategorii U7. Během zimní pauzy zřídíme WhatsAppovou skupinu pro U7 a všechny kontakty rodičů dětí r. 2016 do ní přesuneme.

Od ledna 2023 povede školičku trenérka Anička Poživilová, kategorii U7 povede trenérka Šárka Korbelářová. Pokud budete mít k výše uvedenému dotazy, neváhejte se obrátit na uvedené trenéry.