Zápasy 2024/2025

 

Datum   Výkop Místo  Domácí  Hosté  Výsledek 
16.3.24 14:00 Neratovice FKNB U13  Aritma 21:1
23.3.24 10:00 Děčín Děčín FKNB U13 2:28
28.3.24 16:30 Neratovice FKNB U13 Dukla 6:2 (3:0)
3.4.24 17:30 Roudnice Roudnice FKNB U13 2:13 (2:5)
7.4.24 14:00 Česká Lípa Česká Lípa FKNB U13 2:22 (0:7)
13.4.24 14:00 Neratovice FKNB U13 Střešovice 12:5 (7:3)
20.4.24 14:00 Neratovice FKNB U13 Karlovy Vary 15:7 (7:3)
24.4.24 17:30 UMT Nera FKNB U13 Žižkov 10:5 (2:3)
1.5.24 14:00 Neratovice FKNB U13 Děčín 21:4 (11:3)
12.5.24 10:00 Most Most-Souš FKNB U13 4:5 (3:2)
26.5.24 10:00 Varnsdorf Varnsdorf FKNB U13 0:13 (0:7)
1.6.24 14:00 Neratovice FKNB U13 Litvínov 16:1 (6:1)
9.6.24 12:00 Cheb Cheb FKNB U13 1:14 (0:6)
12.6.24 18:00 Neratovice FKNB U13 Chomutov 21:2 (6:2) 
15.6.24 14:00 Neratovice FKNB U13 Sokolov 4:1 (2:0)

 

Datum   Odjezd/Výkop Místo Domácí Hosté Výsledek 
23.3.24 11:55 Velim+Cerhenice Velim+Cerhenice FKNB "C" 2:1 (1:0)
31.3.24 11:55 Byškovice FKNB "C" TJ Pátek 11:4 (5:2)
6.4.24 11:55 Mnich.Hradiště Mnichovohrad. SK FKNB "C" 0:2 (0:1)
14.4.24 11:55 Byškovice FKNB "C" Pšovka 6:2 (2:1)
21.4.24 11:55 Byškovice FKNB "C" Sporting MB 5:2 (0:1)
28.4.24 11:55 Kosmonosy Kosmonosy "B" FKNB "C" 5:6 (4:6)
5.5.24 11:55 Byškovice FKNB "C" SKP MB 17:0 (6:0)
12.5.24 11:55 Pečky Pečky FKNB "C" 4:4 (1:3)
1.5.24 11:55 Byškovice FKNB "C" Kutná Hora "B" 5:1 (2:1)
5.6.24 15:15 Mělník FK Mělník 1909 FKNB "C" 0:11 (0:5)
1.6.24 11:55 Byškovice FKNB "C" Dolnobousovský SK 2:1 (1:1)
8.6.24 11:55 Dobrovice Dobrovice FKNB "C" 0:13 (0:7)
16.6.24 11:55 Byškovice FKNB "C" Velký Osek 4:4 (4:1)
Datum  Výkop Místo  Soupeř Výsledek
7.1.24 15:00 Sparta (hala) Sparta (8+1) 1:5
20.1.24 14:00 Neratovice  Odolena Voda (8+1, U12/U13)  
21.1.24 10:00 Jablonec Jablonec (8+1) 3:7
27.1.24 15:30 Benešov Benešov (10+1) 0:7 (0:1)
4.2.24 10:00 Kladno Kladno (10+1) 7:4 (3:3)
10.2.24 16:00 Neratovice Mnichovohradištský SK (8+1, U12/U13) 6:2 
11.2.24 10:00 Mladá Boleslav Mladá Boleslav (7+1) 15:6 
25.2.24 17:00 Xaverov Xaverov 3:4 (1:1)
3.3.24 14:00 Neratovice Tempo (7+1) 8:10, 3:16
9.3.24 14:00 Neratovice Modelové utkání U13  
4.5.24 10:00 Neratovice Tempo  
25.5.24   Spořice (Chomutov) Dresden U14  

 

Datum  Výkop Místo  Akce Umístění
3.10.2023  10:45  Neratovice Minirepublika (10+1)  1. místo 
16.11.2023 10:00  Neratovice Kvalifikace PlaneoCup 3.místo 
 10.4.2024   Hodonín Minirepublika  
27.4.-28.4.2024   Kuřim Finále Planeo CUP   
Datum   Výkop Místo  Domácí  Hosté  Výsledek 
30.8.23 18:00 Sokolov Sokolov FKNB U13 1:13 (0:7)
2.9.23 15:00 Dukla Dukla Praha FKNB U13 4:7  (2:3)
9.9.23 14:00 Neratovice FKNB U13 Česká Lípa 26:0 (12:0)
16.9.23 11:00  Střešovice Střešovice FKNB U13 5:14 (3:9)
23.9.23 10:00  Karlovy Vary Karlovy Vary FKNB U13 4:7 (3:6)
28.9.23 10:00 Aritma Aritma Praha FKNB U13 2:8 (1:5)
30.9.23 13:00 Neratovice FKNB U13 Roudnice 15:3 (10:1)
7.10.23 10:00 Žižkov Viktorka Žižkov FKNB U13 3:4 (3:3)
14.10.23 14:00 Neratovice FKNB U13 Most-Souš 20:3 (10:1)
22.10.23 10:00 Chomutov Chomutov FKNB U13 11:13 (9:8) 
28.10.23 14:00 Neratovice FKNB U13 Varnsdorf 27:1 (8:0)
4.11.23 10:00 Litvínov Litvínov FKNB U13 1:8 (0:5)
11.11.23 14:00 Neratovice FKNB U13 Cheb 31:0 (15:0)
Datum   Odjezd/Výkop Místo Domácí Hosté Výsledek 
23.8.23 bus 13:45 Pátek Pátek FKNB "C" 3:0 (kont.)
27.8.23 11:55  Byškovice FKNB "C" Velim+Cerhenice 13:0
1.9.23 bus 13:30 Dolní Bousov Dolnobousovský SK FKNB "C"  2:13 (2:5)
10.9.23 11:55 Byškovice FKNB "C" Mnichovohradištský SK  1:4 (1:2)
16.9.23 11:55 Pšovka Pšovka FKNB "C" 1:3 
23.9.23 11:55 Mladá Boleslav Sporting MB FKNB "C" 0:8 (0:5)
1.10:23 11:55 Byškovice FKNB "C" Kosmonosy "B" 1:1 (1:0) 
7.10.23 11:55 Mladá Boleslav SKP MB FKNB "C" 0:10 (0:7)
15.10.23 11:55 Byškovice FKNB "C"
Pečky 8:1 (6:0)
22.10.23 11:55 Kutná Hora Kutná Hora "B" FKNB "C" 4:1 (1:0)
29.10.23 11:55 Byškovice FKNB "C" FK Mělník 1909 6:1 (3:0)
4.10.23 11:55 Velký Osek Velký Osek  FKNB "C" 0:3 (0:3)
12.11.23 11:55 Byškovice  FKNB "C" Dobrovice 6:1 (3:1)