Týmové informace

MU - ČDŽ

10.6.2023 12:00 11:00 Byškovice  FKNB U14 FC Slavia Karlovy Vary

Sraz v 10:45h v Nera
Nominace : Kočvara, Šulc, Červenka, Polák, Uher, Hruška, Hubálek, Cikánek, Kroupa, Dvorščík, Kolouch, Bílek, Suldovský, Chytrý ?, Buzalka, Duch

MU - OP 

11.6.23 10:00 9:00 Veltrusy AFK Veltrusy FKNB - B

Sraz v 9:00h ZDE
Nominace : Kočvara, Červenka, Polák, Uher, Hubálek, Cikánek, Kolouch, Bílek, Suldovský, Duch

13.6.23 18:00 17:00 Kostelec n/L SK Labský Kostelec FKNB - B

Sraz v 17:00h ZDE
Nominace : 

14.6.23 17:00 16:00 Mratín STM Mratín/Brázdim FKNB - B

Sraz v 16:00h ZDE
Nominace : 

17.6.2023 SO  10:00-12:00 Praha  Beach fotbal  teambuilding U14

Sraz v 9:30h ZDE

-Zahrajeme si 60minut beach fotbal ( dva týmy ) a pak 60minut ve fotbalovém parku. 

Hodnocení podzimní části sezony 2022/2023

Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. U14

Česká divize starších žáků, skupina B

 

V podzimní části mistrovské soutěže jsme skončili na 7. místě se ziskem 22 bodů. Sedmkrát jsme dokázali zvítězit, jednou remizovat a pětkrát jsme prohráli s celkovým skore 51:31. Mužstvu se podařilo udělat, jak týmově, tak individuálně výkonnostní progres a celkem slušně zvládnout přechod na velký fotbal.. Z pohledu soupeřů jsme herně nestačili na týmy Dukly Praha a Sokolova. Nejlepším střelcem mužstva je se 14 brankami Adam Brčák, který je celkově třetím nejlepším střelcem celé soutěže ČDSŽ, skupiny B. Věříme, že se v dlouhé zimní přípravě co nejlépe nachystáme na jarní odvety. Tento tým má fotbalovou kvalitu a určitě i potenciál na úspěšné působení v ČDSŽ, ale zároveň musíme hráčům stále nastavovat mantinely a dělat z nich hladové hráče milující fotbal. Kluci mají v klubu FK Neratovice - Byškovice zajištěn odpovídající servis, ale my je musíme naučit, že to není automatický servis a že od nich zároveň očekáváme maximální přístup k tréninku, utkání a i k životu – škola a rodina. Věřím, že když fotbalu věnují opravdu vše co v nich je a vloží své přednosti a schopnosti ve prospěch celého týmu a klubu, tak mohou být v našem žluto-modrém dresu úspěšní a někteří z nich to mohou dotáhnout ještě dál.

 

Cíle + Ambice týmu do jarní části sezony 2022/2023 výstup: Naším hlavním cílem zůstává i nadále výkonnostní rozvoj hráčů, jak individuální, tak týmový. Příprava hráčů (herní, kondiční, taktická) na přechod do nejstarší žákovské kategorie U15. V tréninkovém procesu se chceme zaměřit na stabilizaci herní taktiky - individuální a skupinové. Hodně prostoru věnovat nácviku, rozvoji a zdokonalování individuální techniky, dovedností ve složitějších podmínkách náročnějších na čas a prostor a jejich využití v různých herních situacích. Kondici rozvíjet herní formou podle filosofie kondičního tréninku v podání úspěšného holandského trenéra Raymonda Verheijena. Zaměřovat se na nácvik, rozvoj a zdokonalování herních kombinací a zakládání vedení útoků. Rozvoj silových schopností provádíme zejména CORE cvičením a také rozvojem dynamické síly. Kompenzační cvičení (protahovací, uvolňovací a posilovací) jsou nedílnou součástí tréninkového procesu a to zejména pod bedlivým dohledem kondiční trenérky Mariky Ročkové a fyzioterapeutka Anny Poživilové. Náročnost a objem tréninkového procesu – makrocyklus je pro nás zásadní. U hráčů, kteří jsou mimo SpSM (individuální tréninkové plány nespecifickou formou od kondičních trenérů). V utkáních se chceme prezentovat zejména celoplošným presinkem, kombinací postupného základní útoků s rychlým přechodem do útočné fáze a aktivní hrou za jakéhokoliv stavu. Chceme být vždy zdravě sebevědomí, s jasně definovanou a viditelnou tváří celého týmu. Fotbal je o vítězství, chceme samozřejmě každý zápas vyhrát. Na prvním místě preferujeme způsob a styl hry, kterým chceme k vítězství dojít. Základním cílem je vychovat hráče s potenciálem pro vrcholový fotbal a samozřejmě pro náš klub FK Neratovice - Byškovice. To je základní smysl veškeré naší práce a veškerého našeho počínání jak na hřišti, tak i mimo něj. Mužstvo odehraje v přechodném období podzimní části ještě 2 přípravná utkání v prosinci. Od 15. 12. 2022 do 15. 01. 2023 bude mít mužsvo volno, ale na základě individuálních pohovorů při hodnocení dostanou hráči doporučení na čem v tomto období zapracovat. V jarní části sezóny 2022/23 chceme pokračovat v tom, čemu bezmezně věříme a co jsme začali už na podzim. I nadále se chceme prezentovat kombinačním fotbalem, fotbalovostí, dravostí a vysokým presinkem. Naší prioritou je také postupné odbourávání individuálních chyb hráčů, jejich větší zodpovědnost a postupné získávání dalších potřebných zkušeností a dovedností. To jsou věci, se kterými tomu půjdeme naproti. Když k tomu přidáme i velmi dobrou kondiční připravenost hráčů, podloženou kvalitním tréninkovým procesem a konkurencí hráčů, výsledek by se měl dostavit. A on se také dostaví, o tom jsme v klubu přesvědčeni.

Cíle se tedy ani v další části sezóny nemění. Zkvalitnit herní výkon mužstva, pracovat na jednotlivých hráčích, odstraňovat nedostatky a zdokonalovat přednosti. Připravit co nejvíce borců pro kategorii U15, kteří budou mít ve své mysli vtisknutou klubovou identitu a budou hrdí na žluto-modré barvy.

Hodnocení docházky, herní minutáže, individuálních a týmových statistik a testování hráčů je uvedeno v klubovém programu XPS a tréninkovém deníku FKNB U14. Podrobné hodnocení přípravných i mistrovských utkání je uvedeno na klubovém webu. Každé přípravné a mistrovské utkání je natáčeno na kameru pro individuální a týmové rozbory. Mužstvo v součtu podzimní části absolvovalo celkem 80 tréninkových jednotek, 20 tréninkových jednotek navíc v rámci SpSM, odehrálo 13 mistrovských utkání v soutěži ČDSŽ, 3 mistrovská utkání v soutěži OPSŽ, 7 utkání odehrálo v rámci letní přípravy, 2 přípravná utkání odehrálo v přechodném období, společně absolvovalo soustředění ve Studenci a tým měl na programu tři teambuildingové akce. Před zahájením letní přípravy dostal každý z hráčů týdenní individuální tréninkový plán sestavený od kondičních trenérů.

 

____________________________________________________________

Vážení rodiče,

Od pondělí 7. 11. 2022 umožní náš klub navštěvovat svým mládežnickým hráčům VIP prostory stadionu Neratovice a to každý všední den v čase od 14:00 – 16:00 hod. Tímto krokem chceme umožnit klukům trávit volný čas po skončení školního vyučování až do téměř samotného fotbalového tréninku plnohodnotně. Každá hra má však svoje pravidla a i v tomto nově vzniklém projektu bude ze strany klubu nastaven jasný harmonogram, který budou muset kluci dodržovat. Na celkové fungování bude dohlížet šéftrenér mládeže Lukáš Fibiger, ale zároveň Vám jako rodičům oznamujeme, že za děti nepřebírá náš klub zodpovědnost. Ke konci roku 2022 si společně tento projekt vyhodnotíme.

Program:       

14:00 příchod kluků na stadion

14:00 – 14:45 stolní společenské hry (budeme moc rádi, když nám pomůžete s vybavením J)

14:45 – 15:00 mobilní telefon

15:00 – 15:15 svačina + pitný režim (zajišťují rodiče)

15:15 – 16:00 domácí úkoly + učení

16:00 opuštění VIP prostorů + příprava na trénink

S pozdravem

Lukáš Fibiger

733 546 174

Šéftrenér mládeže FOTBAL Neratovice – Byškovice z.s.
_________________________________________________________

MOZART TROPHY

Letní soustředění 2023
23.07. (neděle) - 28.07. 2023 (pátek) - týmy U19, U17, U15 (ročníky 2005 - 2009)

Cena: 6500 Kč

Do 15.6.2023 bude zaplacena záloha 2000 Kč. Tato záloha bude zaslána na klubový účet č.ú. 115-7591790287/0100. Jako variabilní symbol bude použito ID hráče, které naleznete na soupisce týmu. Doplatek bude zaplacen v hotovosti na místě při nástupu.

  • příjezd na soustředění individuálně nejpozději do 14:00 (začíná se večeří)
  • odjezd společně v pátek v 14:00 autobusem z pensionu  (končí se obědem)
  • v ceně je stravování, pitný režim, ubytování, pronájem hřišť, venkovní bazén, wellness

Pension Trautenberk se nachází v Podkrkonoší, konkrétně ve Studenci. Nabízí příjemné ubytování pro sportovní a fotbalová soustředění. Je vybaven sálem s kompletní multimediální technikou, vyhřívaným bazénem, wellness, multifunkčním hřištěm pro tenis, volejbal, nohejbal, malou kopanou atd. Dále tréninkovou travnatou plochou na pozemku a přímo naproti pensionu je veliké fotbalové tréninkové hřiště. V pensionu je také vyhlášený Steak restaurant.

https://www.fkneratovice-byskovice.cz/index.php/klub-menu/soustredeni