Datum | Výkop | Místo | Domácí | Hosté | Výsledek |
16.3.24 | 14:00 | Neratovice | FKNB U13 | Aritma | 21:1 |
23.3.24 | 10:00 | Děčín | Děčín | FKNB U13 | 2:28 |
28.3.24 | 16:30 | Neratovice | FKNB U13 | Dukla | -:- |
3.4.24 | 17:30 | Roudnice | Roudnice | FKNB U13 | |
7.4.24 | 14:00 | Česká Lípa | Česká Lípa | FKNB U13 | -:- |
13.4.24 | 14:00 | Neratovice | FKNB U13 | Střešovice | -:- |
20.4.24 | 14:00 | Neratovice | FKNB U13 | Karlovy Vary | -:- |
24.4.24 | 17:30 | UMT Nera | FKNB U13 | Žižkov | |
1.5.24 | 14:00 | Neratovice | FKNB U13 | Děčín | -:- |
12.5.24 | 10:00 | Most | Most-Souš | FKNB U13 | -:- |
22.5.24 | 14:00 | Neratovice | FKNB U13 | Chomutov | -:- |
26.5.24 | 10:00 | Varnsdorf | Varnsdorf | FKNB U13 | -:- |
1.6.24 | 14:00 | Neratovice | FKNB U13 | Litvínov | -:- |
9.6.24 | 12:00 | Cheb | Cheb | FKNB U13 | -:- |
15.6.24 | 14:00 | Neratovice | FKNB U13 | Sokolov | -:- |
Datum | Odjezd/Výkop | Místo | Domácí | Hosté | Výsledek |
23.3.24 | 11:55 | Velim+Cerhenice | Velim+Cerhenice | FKNB "C" | 2:1 |
31.3.24 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" | TJ Pátek | -:- |
6.4.24 | 11:55 | Minichovo Hradiště | Mnichovohradištský SK | FKNB "C" | -:- |
14.4.24 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" | Pšovka | -:- |
21.4.24 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" | Sporting MB | -:- |
28.4.24 | 11:55 | Kosmonosy | Kosmonosy "B" | FKNB "C" | -:- |
5.5.24 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" | SKP MB | -:- |
12.5.24 | 11:55 | Pečky | Pečky | FKNB "C" | -:- |
19.5.24 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" | Kutná Hora "B" | -:- |
26.5.24 | 11:55 | Mělník | FK Mělník 1909 | FKNB "C" | -:- |
1.6.24 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" | Dolnobousovský SK | -:- |
8.6.24 | 11:55 | Dobrovice | Dobrovice | FKNB "C" | -:- |
16.6.24 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" | Velký Osek | -:- |
Datum | Výkop | Místo | Soupeř | Výsledek |
3.12.23 | 10:00 | Neratovice | Benešov (10+1) | 9:2 |
10.12.23 | 9:00 | Neratovice | FKNB U14 (10+1) | 3:10 |
7.1.24 | 15:00 | Sparta (hala) | Sparta (8+1) | 1:5 |
20.1.24 | 14:00 | Neratovice | Odolena Voda (8+1, U12/U13) | |
21.1.24 | 10:00 | Jablonec | Jablonec (8+1) | 3:7 |
27.1.24 | 15:30 | Benešov | Benešov (10+1) | 0:7 (0:1) |
4.2.24 | 10:00 | Kladno | Kladno (10+1) | 7:4 (3:3) |
10.2.24 | 16:00 | Neratovice | Mnichovohradištský SK (8+1, U12/U13) | 6:2 |
11.2.24 | 10:00 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav (7+1) | 15:6 |
25.2.24 | 17:00 | Xaverov | Xaverov | 3:4 (1:1) |
3.3.24 | 14:00 | Neratovice | Tempo (7+1) | 8:10, 3:16 |
9.3.24 | 14:00 | Neratovice | Modelové utkání | |
19.3.24 | 14:00 | Kladno | Kladno (10+1) |
Datum | Výkop | Místo | Akce | Umístění |
3.10.2023 | 10:45 | Neratovice | Minirepublika (10+1) | 1. místo |
16.11.2023 | 10:00 | Neratovice | Kvalifikace PlaneoCup | 3.místo |
10.4.2024 | Hodonín | Minirepublika | ||
27.4.-28.4.2024 | Kuřim | Finále Planeo CUP |
Datum | Výkop | Místo | Domácí | Hosté | Výsledek |
30.8.23 | 18:00 | Sokolov | Sokolov | FKNB U13 | 1:13 (0:7) |
2.9.23 | 15:00 | Dukla | Dukla Praha | FKNB U13 | 4:7 (2:3) |
9.9.23 | 14:00 | Neratovice | FKNB U13 | Česká Lípa | 26:0 (12:0) |
16.9.23 | 11:00 | Střešovice | Střešovice | FKNB U13 | 5:14 (3:9) |
23.9.23 | 10:00 | Karlovy Vary | Karlovy Vary | FKNB U13 | 4:7 (3:6) |
28.9.23 | 10:00 | Aritma | Aritma Praha | FKNB U13 | 2:8 (1:5) |
30.9.23 | 13:00 | Neratovice | FKNB U13 | Roudnice | 15:3 (10:1) |
7.10.23 | 10:00 | Žižkov | Viktorka Žižkov | FKNB U13 | 3:4 (3:3) |
14.10.23 | 14:00 | Neratovice | FKNB U13 | Most-Souš | 20:3 (10:1) |
22.10.23 | 10:00 | Chomutov | Chomutov | FKNB U13 | 11:13 (9:8) |
28.10.23 | 14:00 | Neratovice | FKNB U13 | Varnsdorf | 27:1 (8:0) |
4.11.23 | 10:00 | Litvínov | Litvínov | FKNB U13 | 1:8 (0:5) |
11.11.23 | 14:00 | Neratovice | FKNB U13 | Cheb | 31:0 (15:0) |
Datum | Odjezd/Výkop | Místo | Domácí | Hosté | Výsledek |
23.8.23 | bus 13:45 | Pátek | Pátek | FKNB "C" | 3:0 (kont.) |
27.8.23 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" | Velim+Cerhenice | 13:0 |
1.9.23 | bus 13:30 | Dolní Bousov | Dolnobousovský SK | FKNB "C" | 2:13 (2:5) |
10.9.23 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" | Mnichovohradištský SK | 1:4 (1:2) |
16.9.23 | 11:55 | Pšovka | Pšovka | FKNB "C" | 1:3 |
23.9.23 | 11:55 | Mladá Boleslav | Sporting MB | FKNB "C" | 0:8 (0:5) |
1.10:23 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" | Kosmonosy "B" | 1:1 (1:0) |
7.10.23 | 11:55 | Mladá Boleslav | SKP MB | FKNB "C" | 0:10 (0:7) |
15.10.23 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" |
Pečky | 8:1 (6:0) |
22.10.23 | 11:55 | Kutná Hora | Kutná Hora "B" | FKNB "C" | 4:1 (1:0) |
29.10.23 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" | FK Mělník 1909 | 6:1 (3:0) |
4.10.23 | 11:55 | Velký Osek | Velký Osek | FKNB "C" | 0:3 (0:3) |
12.11.23 | 11:55 | Byškovice | FKNB "C" | Dobrovice | 6:1 (3:1) |