Zápasy

DATUM ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ MÍSTO VÝSLEDEK
 6.9. 11:00 Cítov Nera Cítov 10 : 24
12.9. 11:00 Pšovka Nera Pšovka 12 : 27
20.9. 10:00 Nera Obříství Byškovice 13 : 3
27.9. 11:00 Lobkovice Nera Lobkovice 5 : 19
7.10. 17:00 Nera Cítov Byškovice 11 : 10
18.10. 10:00 Nera Pšovka Byškovice  
24.10. 9:15 Obříství Nera Obříství  
1.11. 10:00 Nera Lobkovice Byškovice  

Rozpis turnajů - podzim 2020

22.8.  turnaj Karlštejn - 2.místo 
29.8. turnaj Xaverov - 8.místo
19.9. turnaj Pečky - 9.místo
   
   
   
   

18.10, 10:30 Miniliga v Benešově, soupeři: Benešov, Sedlčany a Zákolany

25.10, 10:30 Miniliga v Mostě, soupeři: Most, Děčín, Roudnice n/L

Hodnocení nedělního přípravného utkání na Xaverově

SC Xaverov vs FKNB

V neděli jsme se po dlouhé vynucené pauze dočkali a měli možnost si konečně zahrát zápas. Hrálo se 4x 25 minut, systémem 7+1 na větší hřiště než jsou kluci zvyklí a posloužil tak jako příprava na přechod do žákovské kategorie a na druhém hřišti systémem 5+1 na který jsou kluci zvyklí.

Tým 1:

Klukům se od začátku zápasu nedařilo vůbec nic. Ve hře bylo málo pohybu, malá nabídka, zbytečné ztráty míče a skoro nulová snaha o to obejít hráče 1na1. Pokyny, které od nás kluci dostávali vůbec neplnili. Vše opět začínalo od naší rozehrávky, kdy gólmani neměli vůbec žádnou nabídku od spoluhráčů a tak vždy museli „odevzdat“ balon soupeři, který tyto chyby trestal. Když už se nám rozehrávka „povedla“ tak se kluci báli obejít soupeře 1na1 a místo toho balon přihrávali někam na náhodu nebo ho vraceli gólmanovi. Nedá se říct, že by na to někteří kluci neměli, ale můžu s jistotou říct, že nám někteří vyvolení doslova ukázali, že nechtějí… Bylo to pro nás velké zklamání a pokud chtějí někteří v týmu do budoucna pokračovat a zahrát si příští rok ligu proti Slavii, Teplicím nebo třeba Ústí tak budou muset v tréninku hodně zabrat a ukázat nám, že na to mají a že s nimi můžeme počítat.

Pepé – Nejlepší hráč týmu, do všeho šel na plno, jezdil jako motorová myš, jako jeden z mála si dovolil 1na1, chce to ale více zlepšit přihrávky a převzetí míče.

Kaštan – Dobře zachytal, byl ale zbytečně zbrklý v rozehrávce, chce to více klidu.

David – Byl málo vidět, zbytečné ztrácel balón, musí si více dovolit 1na1 a zpřesnit přihrávky.

Denis – Naprosto nulová nabídka, žádná snaha, týmu vůbec nepomáhal a koukal kde co lítá.

Blechtič – Malá nabídka, když chtěl balón tak byl vždy schovaný za hráčem, dařilo se mu 1na1 a dal pár hezkých gólů.

Vojta – Bál se hrát, když měl míč tak se mu dařilo 1na1, ale chce to ještě víc si dovolit, má na to.

Nešo – Nedá se mu upřít snaha, ale musí si více dovolit a nedávat zbytečně balón od nohy, chce to ještě zlepšit převzetí míče a rychlost.

Tým 2:
Hodnocení bych rozdělil na dvě části. Za první dvě čtvrtiny utkání si kluci zaslouží obrovskou pochvalu. Hned od začátku plnili pokyny které plnit měli. Předvedli spoustu krásných akci počínaje od super rozehrávky ze zadní řady až po zakončení. Dali jsme spoustu krásných gólu a na klucích bylo vidět zapálení, radost ze hry a tím rostly i jejich individuální výkony. Musím říct že to byl nejlepší výkon za celou dobu, co mam možnost s klukama pracovat. Bohužel druhá část zápasu už z naší strany nebyla tak povedená, kluci postupně odpadali fyzicky a uvadala jejich koncetrace. Opustili jsme od toho co nám do té doby vycházelo a náš výkon klesl. I přesto však cely zápas hodnotíme velice kladně. Na klucích je vidět určitý progres. Doufám že si výkon z první části pečlivě zapamatují, protože přesně tohle baví kluky, nás trenéry i rodiče a přesně takto by jsme se chtěli prezentovat.

Míša - Hodně pomáhal svoji přesnou rozehrávkou, dovolil si pěkné kličky a dodával klukům jistotu. Pochválit musím i některé zákroky které i jako nečistokrevný brankář předvedl.

Maty - Hezkými přihrávkami připravil plno šancí pro útočníky, v obrané fázi si počínal důrazně v soubojích a dařilo se mu je vyhrávat. Je potřeba udržet koncentraci na svůj výkon po dobu celého zapasu.

Káva - Plnil taktické pokyny. Snažil se o rozehrávku. Skvěle řešil obrané situace, jako jeden z mála vydržel po fyzické stránce.

Fíla - Povedený výkon, vyhrával osobní souboje, spolehlivě vyřešil plno složitých situací.

Lefi - V první části super výkon, zakládal útočné akce a dobře držel pozici SZ, postupem zapasu ztrácel koncentraci na svůj výkon.

Meli - Vydržel fyzicky po celou dobu zápasu, snažil se dobře řešit situace na kraji hřiště (pokrok v přebírání míče správným směrem.) problém s plněním pokynů do obrané a fáze a přepínáním.

Ondra - Místama nebyl ve hře, jinak bojovný a spolehlivý výkon.

Sádlič - Do útočné fáze jeden z nejlepších hráčů na hřišti, dovolil si 1 na 1, skvěle se zapojoval do kombinace, zbytečně nepřidržoval míč, připsal si hezké góly i asistence. Velká Pochvala! Problém se soubojema a přepínáním do obrany.

Íva - Dařilo se mu v zakončení, dal plno gólu, problém s přepínáním do obrany.