Stadion a areál

Náš fotbalový klub disponuje dvěmy sportovními areály:

• areál + fotbalové hřiště Neratovice + umělá tráva 3G
  • areál a fotbalové hřiště Byškovice

Areál Neratovice

Fotbalový stadion v Neratovicích pojme až 6 291 návštěvníků, z toho  1 321 k sezení a 4 970 ke stání. V letní pauze v roce 2011 došlo k zavedení automatického zavlažování. Na hřišti v Neratovicích hrají své zápasy všechna mládežnická mužstva i náš A-tým.

• správce areálu - Jaroslav Rezner
  • GPS souřadnice - 50°15'32.069"N, 14°31'13.062"E
Stadion Neratovice Umělá tráva 3G

Rozsáhlejší fotogalerii najdete v sekci Fotoarchiv nebo na níže uvedených odkazech:

• areál Neratovice

• umělá tráva 3G
  • závlahový systém 2011

Areál Byškovice

Příjemné fotbalové prostředí také nabízí  areál v Byškovicích, kde svá domácí utkání odehrává náš B-tým. Areál je hlavně v přípravném období využíván i naším A-týmem, který zde sehrává přípravné zápasy.

• GPS souřadnice - 50°15'16.160"N, 14°29'46.059"E

Stadion Byškovice

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie