• Název oddílu:  FK Neratovice-Byškovice s.r.o.
  • Číslo oddílu:  206064
  • Adresa:  Kpt. Jaroše 233, 27711 Neratovice
  • Telefon:  315 682 267
  • web: www.fkneratovice-byskovice.cz
  • webmaster:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Statut:  spol. s r.o.
  • Oficiální barvy klubu:  modrá, žlutá
  • Značka výstroje:  Givova
  • Značka míčů:  Adidas