Minulé sezóny

Vytisknout

 Pro výběr klikni na požadovanou sezonu

2006/2007, 2007/2008, 2008/2009, 2009/2010, 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013, 2013/2014, 2014/2015             

Sezona 2015-2016

A-mužstvo
Acko-15-16

Podrobnosti k jednotlivým zápasům můžete zobrazit, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu.
Fotky ze zápasů a dalších různých akcií týkajících se našeho A-týmu můžete zobrazit >> zde

Konečná tabulka

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Lovosice

30

22

0

8

61:31

66

4

4

2.

Český Brod

30

21

0

9

64:29

63

5

5

3.

Kladno

30

18

0

12

63:32

58

2

6

4.

Libiš

30

18

0

12

52:37

55

2

3

5.

Baník Souš

30

18

0

12

47:40

52

6

4

6.

Meteor Praha

30

17

0

13

57:38

51

4

4

7.

RAKO Rakovník

30

17

0

13

44:44

47

6

2

8.

Neratovice-Byškovice

30

14

0

16

44:43

46

2

6

9.

Chomutov

30

14

0

16

45:44

43

2

3

10.

Horní Měcholupy

30

16

0

14

33:43

43

6

1

11.

Nymburk

30

13

0

17

31:37

42

3

6

12.

Úvaly

30

14

0

16

48:54

41

5

4

13.

Litoměřice

30

12

0

18

40:58

37

1

2

14.

Vilémov

30

10

0

20

31:63

28

3

1

15.

Louny

30

8

0

22

32:65

24

4

4

16.

Litvínov

30

8

0

22

28:62

24

2

2

Doma

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Český Brod

15

11

0

3

45:19

37

1

2

2.

Kladno

15

11

0

3

34:11

37

1

2

3.

Libiš

15

12

0

3

31:15

36

0

0

4.

Lovosice

15

10

0

4

33:13

35

1

3

5.

Baník Souš

15

9

0

4

29:17

32

2

1

6.

RAKO Rakovník

15

7

0

3

23:12

32

5

1

7.

Nymburk

15

8

0

4

23:15

32

3

2

8.

Meteor Praha

15

9

0

4

38:15

31

2

0

9.

Chomutov

15

8

0

6

29:16

28

1

2

10.

Úvaly

15

6

0

5

26:20

28

4

2

11.

Neratovice-Byškovice

15

7

0

7

23:17

27

1

4

12.

Horní Měcholupy

15

4

0

5

14:19

25

6

1

13.

Litoměřice

15

7

0

7

23:24

24

1

1

14.

Litvínov

15

4

0

9

18:22

17

2

1

15.

Vilémov

15

5

0

9

16:32

17

1

0

16.

Louny

15

0

0

12

13:35

7

3

1

venku

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Lovosice

15

11

0

4

28:18

31

3

1

2.

Český Brod

15

9

0

6

19:10

26

4

3

3.

Kladno

15

6

0

9

29:21

21

1

4

4.

Meteor Praha

15

6

0

9

19:23

20

2

4

5.

Baník Souš

15

7

0

8

18:23

20

4

3

6.

Libiš

15

6

0

9

21:22

19

2

3

7.

Neratovice-Byškovice

15

6

0

9

21:26

19

1

2

8.

Horní Měcholupy

15

6

0

9

19:24

18

0

0

9.

Louny

15

5

0

10

19:30

17

1

3

10.

RAKO Rakovník

15

5

0

10

21:32

15

1

1

11.

Chomutov

15

5

0

10

16:28

15

1

1

12.

Úvaly

15

4

0

11

22:34

13

1

2

13.

Litoměřice

15

4

0

11

17:34

13

0

1

14.

Vilémov

15

4

0

11

15:31

11

2

1

15.

Nymburk

15

2

0

13

8:22

10

0

4

16.

Litvínov

15

2

0

13

10:40

7

0

1

 

 

DIVIZE B - Jaro 2016

 

16.kolo  NE  13.3. 10:15

 FK Meteor Praha VIII - FK Neratovice-Byškovice

1:3 (0:0)

17.kolo  NE  20.3. 15:00

FK Neratovice-Byškovice - FK Louny

2:1 (1:0)

18.kolo  SO  26.3.  15:00

FK Litvínov - FK Neratovice-Byškovice

2:3 (1:1)

19.kolo  NE   3.4.  16:30

FK Neratovice-Byškovice - TJ Tatran RAKO Rakovník

 1:0 (0:0)

20.kolo  SO   9.4.   16:30

TJ Stap-Tratec Vilémov - FK Neratovice-Byškovice

1:0 (0:0)

21.kolo  NE  17.4. 17:00

FK Neratovice-Byškovice - FC Chomutov

1:2 (1:0)

22.kolo  NE  24.4. 17:00

 SK Horní Měcholupy - FK Neratovice-Byškovice

2:1np(1:1)

23.kolo  NE   1.5.  17:00

FK Neratovice-Byškovice - SK Kladno

1:0 (0:0)

24.kolo  SO   7.5.   10:15

TJ Sokol Libiš - FK Neratovice-Byškovice

2:0 (2:0)

25.kolo  SO  14.5.  14:00

FK Litoměřice - FK Neratovice-Byškovice

1:0np(0:0)

26.kolo  NE  22.5. 17:00

FK Neratovice-Byškovice - ASK Lovosice

1:3 (0:1)

27.kolo  NE  29.5. 17:00

SK Polaban Nymburk - FK Neratovice-Byškovice

1:0 (1:0)

28.kolo  NE   5.6.  17:00

FK Neratovice-Byškovice - TJ Baník Souš

1:2np(0:0)

29.kolo  SO 11.6.   17:00

SK Český Brod - FK Neratovice-Byškovice

3:0 (2:0)

30.kolo  SO 18.6.   17:00

FK Neratovice-Byškovice - SK Úvaly

3:4np(3:1)

 

 

DIVIZE B - Podzim 2015

 

 1.kolo   NE   9.8.   17:00

FK Neratovice-Byškovice - FK Meteor Praha VIII

4:1 (2:0)

 2.kolo   NE  16.8.  17:00

FK Louny - FK Neratovice-Byškovice

1:4 (0:2)

 3.kolo   NE  23.8.  17:00

FK Neratovice-Byškovice - FK Litvínov

2:0 (1:0)

 4.kolo   ST  19.8.  17:00

TJ Tatran RAKO Rakovník - FK Neratovice-Byškovice

 5:2 (3:1)

 5.kolo   NE    6.9.  17:00

FK Neratovice-Byškovice - TJ Stap-Tratec Vilémov

1:2np(0:1)

 6.kolo   SO  12.9.  10:15

FC Chomutov - FK Neratovice-Byškovice

1:2 (1:1)

 7.kolo   NE  20.9.  16:30

 FK Neratovice-Byškovice - SK Horní Měcholupy

2:1 (0:1)

 8.kolo   SO  26.9.  10:15

SK Kladno - FK Neratovice-Byškovice

1:2np(0:1)

 9.kolo   NE   4.10. 16:00

FK Neratovice-Byškovice - TJ Sokol Libiš

1:2np(0:1)

10.kolo  NE 11.10. 16:00

FK Neratovice-Byškovice - FK Litoměřice

1:2 (1:1)

11.kolo  SO 17.10. 10:15

ASK Lovosice - FK Neratovice-Byškovice

2:1 (2:1)

12.kolo  NE 25.10. 14:30

FK Neratovice-Byškovice - SK Polaban Nymburk

2:1 (1:1)

13.kolo  SO 31.10. 14:00

TJ Baník Souš - FK Neratovice-Byškovice

0:2 (0:0)

14.kolo  NE   8.11. 14:00

FK Neratovice-Byškovice - SK Český Brod

1:0np (0:0)

15.kolo  SO 14.11. 13:30

SK Úvaly - FK Neratovice-Byškovice

5:2 (2:0)

 

B-mužstvo
Bmuzstvo

Podrobnosti k jednotlivým zápasům můžete zobrazit, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu. 

Tabulka

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

SK Kosmonosy

26

22

0

4

66:22

64

2

0

2.

TJ Klíčany

26

19

0

7

84:28

57

1

1

3.

Sokol Ovčáry

26

19

0

7

78:35

56

3

2

4.

Záryby

26

17

0

9

60:38

50

4

3

5.

Sokol Pěčice

26

17

0

9

53:44

48

4

1

6.

Slavoj Stará Boleslav,

26

13

1

12

51:43

38

3

1

7.

"FC Mělník"

26

12

0

14

48:55

37

2

3

8.

FK Neratovice-Byškovice B

26

12

1

13

34:39

35

5

3

9.

Dolnobousovský SK

26

11

0

15

46:49

33

1

1

10.

TJ Byšice

26

10

0

16

36:56

31

3

4

11.

Bakov n.Jizerou

26

9

0

17

34:56

29

3

5

12.

AFK ELETIS LUŽEC

26

7

0

19

43:66

27

0

6

13.

TJ Řepín

26

9

0

17

41:85

26

2

1

14.

Labský Kostelec

26

4

0

22

19:77

14

1

3

Doma

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Sokol Ovčáry

13

12

0

0

53:13

38

1

0

2.

TJ Klíčany

13

12

0

1

60:8

36

0

0

3.

SK Kosmonosy

13

10

0

1

35:10

34

2

0

4.

Záryby

13

8

0

2

30:19

30

3

0

5.

Sokol Pěčice

13

7

0

3

28:14

27

3

0

6.

Slavoj Stará Boleslav,

13

7

1

4

36:20

24

1

0

7.

FK Neratovice-Byškovice B

13

5

0

4

21:16

24

4

1

8.

AFK ELETIS LUŽEC

13

6

0

7

25:22

22

0

4

9.

TJ Byšice

13

5

0

5

22:19

22

3

1

10.

"FC Mělník"

13

6

0

6

26:24

21

1

1

11.

Dolnobousovský SK

13

6

0

6

23:19

20

1

0

12.

Bakov n.Jizerou

13

3

0

7

20:28

17

3

2

13.

TJ Řepín

13

3

0

9

17:42

11

1

0

14.

Labský Kostelec

13

2

0

10

11:32

9

1

1

Venku

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

SK Kosmonosy

13

10

0

3

31:12

30

0

0

2.

TJ Klíčany

13

7

0

6

24:20

21

1

1

3.

Sokol Pěčice

13

7

0

6

25:30

21

1

1

4.

Záryby

13

6

0

7

30:19

20

1

3

5.

Sokol Ovčáry

13

6

0

7

25:22

18

2

2

6.

"FC Mělník"

13

5

0

8

22:31

16

1

2

7.

TJ Řepín

13

5

0

8

24:43

15

1

1

8.

Slavoj Stará Boleslav,

13

5

0

8

15:23

14

2

1

9.

Dolnobousovský SK

13

4

0

9

23:30

13

0

1

10.

Bakov n.Jizerou

13

3

0

10

14:28

12

0

3

11.

FK Neratovice-Byškovice B

13

3

1

9

13:23

11

1

2

12.

TJ Byšice

13

2

0

11

14:37

9

0

3

13.

AFK ELETIS LUŽEC

13

1

0

12

18:44

5

0

2

14.

Labský Kostelec

13

1

0

12

8:45

5

0

2

 

 

I. B-třída Jaro 2016

 

14.kolo  SO  26.3. 15:00

FK Neratovice-Byškovice B - FC Mělník

2:1np(1:0)

15.kolo  SO    2.4. 16:30

Dolnobousovský SK - FK Neratovice-Byškovice B

5:0 (4:0)

16.kolo  SO    9.4. 16:30

FK Neratovice-Byškovice B - Klíčany

3:1 (2:0)

17.kolo  SO  16.4. 17:00

Byšice - FK Neratovice-Byškovice B

0:1 (0:1)

18.kolo  SO  23.4. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - Bakov n/J

3:0 (1:0)

19.kolo  SO  30.4. 17:00

Kosmonosy - FK Neratovice-Byškovice B

1:0 (1:0)

20.kolo  SO    7.5. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - Záryby

2:1np(0:0)

21.kolo  SO  14.5. 17:00

 FK Neratovice-Byškovice B - Pěčice 

2:4 (1:2)

22.kolo  SO  21.5. 17:00

Lužec - FK Neratovice-Byškovice B

1:0 (0:0)

23.kolo  SO  28.5. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - Řepín

3:2np(2:0)

24.kolo  SO    4.6. 17:00

Kostelec n/L - FK Neratovice-Byškovice B

1:2np(1:1)

25.kolo  SO  11.6. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - Ovčáry

2:3np (1:0)

26.kolo  SO  18.6. 10:15

Stará Boleslav - FK Neratovice-Byškovice B

2:3np (2:0)

 

 

I. B-třída Podzim 2015

 

 1.kolo  SO  22.8. 17:00

FC Mělník - FK Neratovice-Byškovice B

2:0 (1:0)

 2.kolo  SO  29.8. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - Dolnobousovský SK

2:0 (0:0)

 3.kolo  SO   5.9.  10:15

Klíčany - FK Neratovice-Byškovice B

2:1 (1:0)

 4.kolo  SO  12.9. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - Byšice

0:2 (0:2)

 5.kolo  SO  19.9. 16:30

Bakov n/J - FK Neratovice-Byškovice B

2:1np(1:0)

 6.kolo  SO  26.9. 16:30

FK Neratovice-Byškovice B - Kosmonosy

0:1 (0:1)

 7.kolo  SO  3.10. 16:00

Záryby - FK Neratovice-Byškovice B

2:1 (2:1)

 8.kolo  SO 10.10. 16:00

 Pěčice - FK Neratovice-Byškovice B 

3:2np(0:1)

 9.kolo  SO 17.10. 15:30

FK Neratovice-Byškovice B - Lužec

3:1 (2:0)

10.kolo SO 24.10. 14:30

Řepín - FK Neratovice-Byškovice B

3:2 (3:1)

11.kolo SO 31.11. 14:00

FK Neratovice-Byškovice B - Kostelec n/L

2:1np(1:0)

12.kolo So  7.11.  10:15

Ovčáry - FK Neratovice-Byškovice B

3:0 (1:0)

13.kolo SO 14.11. 13:30

FK Neratovice-Byškovice B - Stará Boleslav

1:0 (0:0)

 

Starší dorost U19
Krajský přebor

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

FK Uhlířské Janovice

22

16

2

4

81:32

50

0

0

2.

FK Čáslav

22

15

3

4

80:27

48

0

0

3.

FC Graffin Vlašim

22

14

2

6

84:35

44

0

0

4.

FK Neratovice-Byškovice

22

13

4

5

72:25

43

0

0

5.

SK Kosmonosy

22

12

2

8

74:35

38

0

0

6.

Mnichovohradišťský SK

22

12

2

8

75:52

38

0

0

7.

SK POLABAN Nymburk

22

11

3

8

43:48

36

0

0

8.

Bohemia Poděbrady

22

9

0

13

43:75

27

0

0

9.

FC Mělník

22

7

4

11

38:59

25

0

0

10.

Sokol Libiš

22

7

0

15

44:78

21

0

0

11.

FK Brandýs - Boleslav, o.s.

22

3

1

18

24:97

10

0

0

12.

Sparta Kutná Hora

22

1

1

20

22:117

4

0

0


Mladší dorost U17
Krajský přebor

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

FC Graffin Vlašim

20

17

1

2

89:25

52

0

0

2.

FC Mělník

20

15

2

3

73:34

47

0

0

3.

Mnichovohradišťský SK

20

14

1

5

80:29

43

0

0

4.

FK Čáslav

20

13

3

4

83:26

42

0

0

5.

FK Neratovice-Byškovice

20

12

4

4

79:32

40

0

0

6.

FK Uhlířské Janovice

20

9

2

9

57:58

29

0

0

7.

Bohemia Poděbrady

20

9

0

11

58:48

27

0

0

8.

SK POLABAN Nymburk

20

6

1

13

38:71

19

0

0

9.

SK Kosmonosy

20

4

0

16

41:108

12

0

0

10.

Sokol Libiš

20

2

0

18

27:86

6

0

0

11.

Sparta Kutná Hora

20

2

0

18

27:135

6

0

0

 

Starší žáci U15
Krajský přebor

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

SK SPARTAK Příbram

30

25

1

4

137:21

76

0

0

2.

FK Bohemia Poděbrady

30

22

4

4

135:35

70

0

0

3.

FC Velim

30

21

2

7

93:47

65

0

0

4.

SK POLABAN Nymburk

30

18

7

5

63:38

61

0

0

5.

FK HOŘOVICKO

30

19

3

8

110:40

60

0

0

6.

FK Neratovice-Byškovice

30

19

3

8

104:48

60

0

0

7.

FK Brandýs - Boleslav

30

16

2

12

82:82

50

0

0

8.

FK Říčany

30

15

2

13

66:61

47

0

0

9.

Český lev - Union Beroun

30

13

5

12

48:58

44

0

0

10.

TATRAN SEDLČANY

30

13

4

13

83:71

43

0

0

11.

Union Čelákovice

30

10

3

17

67:72

33

0

0

12.

FC Graffin Vlašim

30

7

2

21

39:101

23

0

0

13.

FC Mělník

30

6

3

21

55:114

21

0

0

14.

TJ TATRAN Rakovník

30

5

3

22

34:119

18

0

0

15.

TJ Kunice

30

4

2

24

51:131

14

0

0

16.

Mnichovohradišťský SK

30

3

2

25

34:163

11

0

0

 

Mladší žáci U13
Krajský přebor

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

SK POLABAN Nymburk

30

25

1

4

153:39

76

0

0

2.

FK Říčany

30

23

1

6

136:69

70

0

0

3.

FK Neratovice-Byškovice

30

19

3

8

134:84

60

0

0

4.

FC Mělník

30

18

1

11

122:85

55

0

0

5.

FC Graffin Vlašim

30

16

2

12

90:66

50

0

0

6.

Český lev - Union Beroun

30

15

4

11

69:60

49

0

0

7.

FK HOŘOVICKO

30

15

3

12

99:83

48

0

0

8.

Union Čelákovice

30

13

2

15

98:102

41

0

0

9.

SK SPARTAK Příbram

30

13

1

16

102:95

40

0

0

10.

TJ Kunice

30

12

4

14

98:96

40

0

0

11.

FK Brandýs - Boleslav

30

13

1

16

86:107

40

0

0

12.

Mnichovohradišťský SK

30

13

1

16

87:112

40

0

0

13.

Bohemia Poděbrady

30

12

2

16

76:93

38

0

0

14.

FC Velim

30

11

2

17

64:100

35

0

0

15.

TJ TATRAN Rakovník

30

4

2

24

53:148

14

0

0

16.

TATRAN SEDLČANY

30

2

2

26

62:190

8

0

0

 

Starší přípravky
ČEZ Okresní přebor – o 1 až 6 místo

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Pšovka Mělník

10

8

1

1

93:36

25

0

0

2.

FC Mělník

10

7

2

1

88:37

23

0

0

3.

Čechie Kralupy

10

6

2

2

77:42

20

0

0

4.

Sokol Tišice

10

4

1

5

59:50

13

0

0

5.

Labský Kostelec

10

2

0

8

54:61

6

0

0

6.

Neratovice-Byškovice

10

0

0

10

31:176

0

0

0

 

Mladší přípravky
ČEZ Okresní přebor – o 1 až 6 místo

#

Klub

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Sokol Libiš A

10

10

0

0

101:22

30

0

0

2.

Neratovice-Byšk. A

10

6

1

3

67:73

19

0

0

3.

FC Mělník A

10

4

1

5

76:61

13

0

0

4.

Čechie Kralupy

10

4

1

5

46:58

13

0

0

5.

Sokol Libiš B

10

3

1

6

44:61

10

0

0

6.

AFK Eletis Lužec

10

0

2

8

33:92

2

0

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.