Minulé sezóny

Vytisknout

 Pro výběr klikni na požadovanou sezonu

2006/2007, 2007/2008, 2008/2009, 2009/2010, 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013, 2013/2014, 2014/2015, 2015/2016           


Sezona 2016-2017

A-mužstvo
Acko-p16

Tabulka CELKEM

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

Penalty +

Penalty -

1

SK Sokol Brozany

30

26

0

4

73:28

74

6

2

2

SK POLABAN Nymburk

30

22

0

8

65:29

67

4

5

3

SK Český Brod

30

19

0

11

58:31

59

3

5

4

FK Baník Souš

30

18

0

12

51:38

54

3

3

5

SK Kladno

30

18

0

12

54:43

52

4

2

6

FK Neratovice-Byškovice

30

18

0

12

35:36

50

6

2

7

TJ Slovan VELVARY

30

15

0

15

47:42

46

3

4

8

FK Meteor Praha VIII

30

16

0

14

48:42

45

4

1

9

FC Nový Bor

30

15

0

15

35:54

41

7

3

10

FC CHOMUTOV

30

14

0

16

40:42

39

2

2

11

TJ TATRAN Rakovník

30

13

0

17

38:45

39

3

3

12

SK Úvaly

30

13

0

17

27:39

37

4

2

13

Sokol Hostouň

30

12

0

18

41:47

37

2

3

14

Mostecký fotbalový klub o.p.s.

30

9

0

21

42:68

32

1

6

15

SK Štětí

30

7

0

23

35:72

26

1

6

16

TJ Sokol Libiš

30

5

0

25

27:60

19

3

7

 

DOMA

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

Penalty +

Penalty -

1

SK Sokol Brozany

15

13

0

1

42:12

41

1

0

2

SK Český Brod

15

10

0

4

37:15

35

1

3

3

SK POLABAN Nymburk

15

9

0

3

33:13

35

3

2

4

SK Kladno

15

8

0

5

26:14

30

2

2

5

FK Baník Souš

15

8

0

5

25:17

29

2

1

6

FK Meteor Praha VIII

15

8

0

5

32:22

28

2

0

7

TJ Slovan VELVARY

15

7

0

7

25:20

25

1

2

8

FK Neratovice-Byškovice

15

6

0

6

20:19

24

3

0

9

SK Úvaly

15

5

0

7

15:15

23

3

2

10

FC Nový Bor

15

5

0

6

20:23

23

4

0

11

FC CHOMUTOV

15

7

0

7

20:13

22

1

2

12

Mostecký fotbalový klub o.p.s.

15

6

0

9

24:31

20

0

2

13

TJ TATRAN Rakovník

15

5

0

8

24:29

19

2

0

14

Sokol Hostouň

15

4

0

9

21:22

18

2

2

15

SK Štětí

15

4

0

10

22:28

17

1

3

16

TJ Sokol Libiš

15

1

0

11

13:24

13

3

4

 

VENKU

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

Penalty +

Penalty -

1

SK Sokol Brozany

15

12

0

3

31:16

33

5

2

2

SK POLABAN Nymburk

15

10

0

5

32:16

32

1

3

3

FK Neratovice-Byškovice

15

9

0

6

15:17

26

3

2

4

FK Baník Souš

15

8

0

7

26:21

25

1

2

5

SK Český Brod

15

8

0

7

21:16

24

2

2

6

SK Kladno

15

8

0

7

28:29

22

2

0

7

TJ Slovan VELVARY

15

7

0

8

22:22

21

2

2

8

TJ TATRAN Rakovník

15

6

0

9

14:16

20

1

3

9

Sokol Hostouň

15

6

0

9

20:25

19

0

1

10

FC Nový Bor

15

6

0

9

15:31

18

3

3

11

FK Meteor Praha VIII

15

6

0

9

16:20

17

2

1

12

FC CHOMUTOV

15

6

0

9

20:29

14

1

0

13

SK Úvaly

15

5

0

10

12:24

14

1

0

14

Mostecký fotbalový klub o.p.s.

15

3

0

12

18:37

12

1

4

15

SK Štětí

15

2

0

13

13:44

9

0

3

16

TJ Sokol Libiš

15

1

0

14

14:36

6

0

3

Hodnocení sezony trenérem >> zde
Soupiska Jaro 2017 >> zde

Podrobnosti k jednotlivým zápasům můžete zobrazit, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu.

SEZONA 2016-2017 - JARO

16.kolo  SO 11.3. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - SK Sokol Brozany

1:0 (1:0)

17.kolo  ST 12.4. 17:30

SK Úvaly - FK Neratovice-Byškovice

1:0np(0:0)

18.kolo  SO 25.3. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - SK Polaban Nymburk

0:2 (0:0)

19.kolo  NE   2.4. 10:15

FK Meteor Praha VIII - FK Neratovice-Byškovice

3:0 (2:0)

20.kolo  SO   8.4. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Slovan Velvary

0:3 (0:1)

21.kolo  SO 15.4. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - TJ Sokol Libiš

1:0np(0:0)

22.kolo  PÁ 21.4. 19:00

 FC Chomutov s.r.o. - FK Neratovice-Byškovice

2:1np(1:0)

23.kolo  SO 29.4. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - TJ Baník Souš

3:0 (1:0)

24.kolo  SO   6.5. 10:15

SK Štětí - FK Neratovice-Byškovice

1:2 (1:2)

25.kolo  SO 13.5. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - FC Baník Most 1909

1:0np (0:0)

26.kolo  SO 20.5. 14:00

TJ Tatran RAKO Rakovník - FK Neratovice-Byškovice

0:1 (0:0)

27.kolo  SO 27.5. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - TJ Sokol Hostouň

0:1 (0:1)

28.kolo  SO   3.6. 17:00

FC Nový Bor - FK Neratovice-Byškovice

1:2 (0:1)

29.kolo  SO 10.6. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - SK Kladno

5:1 (3:1)

30.kolo  SO 17.6. 17:00

SK Český Brod - FK Neratovice-Byškovice

0:1np(0:0)

ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ  >> ZDE
HODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZONY >>
ZDE

SOUPISKA PODZIM 2016 >> ZDE
ZIMNÍ PŘÍPRAVA >> ZDE

 

SEZONA 2016/17 - PODZIM

  1.kolo  NE  14.8. 17:00

SK Sokol Brozany - FK Neratovice-Byškovice

2:1 (0:1)

  2.kolo  SO  20.8. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - SK Úvaly

0:1 (0:0)

  3.kolo  NE  28.8. 17:00

SK Polaban Nymburk - FK Neratovice-Byškovice

5:1 (3:1)

  4.kolo  SO   3.9.  10:15

FK Neratovice-ByškoviceFK Meteor Praha VIII

1:5 (1:1)

  5.kolo  SO  10.9. 17:00

Slovan Velvary - FK Neratovice-Byškovice

0:1np(0:0)

  6.kolo  ST  28.9. 10:15

TJ Sokol Libiš - FK Neratovice-Byškovice

1:2np(0:0)

  7.kolo  SO  24.9. 10:15

 FK Neratovice-Byškovice – FC Chomutov s.r.o.

3:1 (1:1)

  8.kolo  SO  1.10. 16:30

TJ Baník Souš - FK Neratovice-Byškovice

0:1 (0:1)

  9.kolo  SO  8.10. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - SK Štětí

2:0 (0:0)

10.kolo  NE 16.10  16:00

FC Baník Most 1909 - FK Neratovice-Byškovice

0:2 (0:0)

11.kolo  SO 22.10.10:15

FK Neratovice-Byškovice - TJ Tatran RAKO Rakovník

1:0np(0:0)

12.kolo  NE 30.10.14:30

TJ Sokol Hostouň - FK Neratovice-Byškovice

2:3 (2:0)

13.kolo  SO  5.11. 10:15

FK Neratovice-Byškovice – FC Nový Bor

5:0 (1:0)

14.kolo  SO 12.11 10:15

SK Kladno - FK Neratovice-Byškovice

1:0 (0:0)

15.kolo  SO 19.11 10:15

FK Neratovice-Byškovice – SK Český Brod

0:5 (0:1)

 

B-mužstvo

TABULKA CELKEM

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

Penalty +

Penalty -

1

TJ Kly

26

21

0

5

86:29

61

2

0

2

TJ Sokol Pěčice

26

18

0

8

84:37

55

2

3

3

FK Neratovice-Byškovice

26

17

0

9

46:30

51

3

3

4

FC Mělník

26

17

0

9

73:54

50

1

0

5

TJ AFK ELETIS LUŽEC

26

14

0

12

58:60

45

0

3

6

Dolnobousovský SK

26

14

0

12

67:55

44

1

3

7

TJ Dynamo Nelahozeves

26

13

0

13

46:38

44

1

6

8

FK Slavoj Stará Boleslav

26

14

0

12

76:56

43

1

2

9

SK Benátky nad Jizerou B

26

15

0

11

49:42

42

5

2

10

TJ Sokol Tišice

26

11

0

15

38:61

32

3

2

11

TJ Byšice

26

10

0

16

39:70

27

4

1

12

SK Bakov n/J

26

9

0

17

38:63

25

4

2

13

SK SLAVIA V. BOREK

26

8

0

18

31:81

23

4

3

14

FK Dlouhá Lhota

26

1

0

25

29:84

4

1

2

 

DOMA

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

Penalty +

Penalty -

1

FC Mělník

13

13

0

0

46:17

39

0

0

2

TJ Kly

13

11

0

1

49:12

35

1

0

3

TJ Sokol Pěčice

13

10

0

3

49:18

31

0

1

4

TJ Dynamo Nelahozeves

13

9

0

4

31:11

30

0

3

5

TJ AFK ELETIS LUŽEC

13

10

0

3

36:30

30

0

0

6

Dolnobousovský SK

13

8

0

4

38:19

28

1

2

7

FK Slavoj Stará Boleslav

13

8

0

4

43:28

27

1

1

8

FK Neratovice-Byškovice

13

8

0

5

24:14

27

0

3

9

SK Benátky nad Jizerou B

13

6

0

5

30:20

23

2

1

10

SK Bakov n/J

13

4

0

7

22:29

18

2

2

11

TJ Sokol Tišice

13

4

0

7

17:25

17

2

1

12

SK SLAVIA V. BOREK

13

2

0

8

14:33

14

3

2

13

TJ Byšice

13

3

0

8

20:35

13

2

0

14

FK Dlouhá Lhota

13

0

0

13

15:35

2

0

2

 

VENKU

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

Penalty +

Penalty -

1

TJ Kly

13

9

0

4

37:17

26

1

0

2

TJ Sokol Pěčice

13

8

0

5

35:19

24

2

2

3

FK Neratovice-Byškovice

13

9

0

4

22:16

24

3

0

4

SK Benátky nad Jizerou B

13

7

0

6

19:22

19

3

1

5

FK Slavoj Stará Boleslav

13

5

0

8

33:28

16

0

1

6

Dolnobousovský SK

13

5

0

8

29:36

16

0

1

7

TJ AFK ELETIS LUŽEC

13

4

0

9

22:30

15

0

3

8

TJ Sokol Tišice

13

5

0

8

21:36

15

1

1

9

TJ Dynamo Nelahozeves

13

4

0

9

15:27

14

1

3

10

TJ Byšice

13

5

0

8

19:35

14

2

1

11

FC Mělník

13

4

0

9

27:37

11

1

0

12

SK SLAVIA V. BOREK

13

3

0

10

17:48

9

1

1

13

SK Bakov n/J

13

3

0

10

16:34

7

2

0

14

FK Dlouhá Lhota

13

1

0

12

14:49

2

1

0

 

Podrobnosti k jednotlivým zápasům můžete zobrazit, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu.

 

I. B-třída 2016/17 - JARO

 

14.kolo  NE 26.3.- 15:00

FK Neratovice-Byškovice B - TJ Dynamo Nelahozeves 

2:0 (0:0)

15.kolo  NE   2.4.- 16:30

SK Benátky nad Jizerou B - FK Neratovice-Byškovice B

0:1 (0:0)

16.kolo  NE   9.4.- 16:30

FK Neratovice-Byškovice B - FK Slavoj Stará Boleslav

2:1 (0:1)

17.kolo  NE 16.4.- 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - TJ Sokol Pěčice

1:2np(1:1)

18.kolo SO 22.4.- 17:00

TJ Byšice - FK Neratovice-Byškovice B

0:1 (0:0)

19.kolo  NE 30.4.- 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - TJ AFK ELETIS Lužec

3:2 (2:1)

20.kolo  SO   6.5.- 17:00

TJ Sokol Tišice - FK Neratovice-Byškovice B

1:5 (0:3)

21.kolo  NE 14.5.- 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - TJ Kly

0:2 (0:0)

22.kolo  SO 20.5.- 17:00

FK Dlouhá Lhota - FK Neratovice-Byškovice B

0:1np(0:0)

23.kolo NE 28.5.- 17:00

 FK Neratovice-Byškovice B - SK Bakov n/J 

2:3 np(1:0)

24.kolo SO   3.6.- 17:00

FC Mělník - FK Neratovice-Byškovice B

3:1 (2:0)

25.kolo NE 11.6.- 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - Dolnobousovský SK 

4:2 (3:1)

26.kolo NE 18.6.- 17:00

SK SLAVIA V. Borek - FK Neratovice-Byškovice B

0:5 (0:2)

 

 HODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZONY >> ZDE

 

I. B-třída Podzim 2016

 

 1.kolo  SO  27.8.  17:00

TJ Dynamo Nelahozeves - FK Neratovice-Byškovice B

1:2np (1:1)

 2.kolo  NE    4.9.  17:00

FK Neratovice-Byškovice B - SK Benátky nad Jizerou B

1:2 (1:0)

 3.kolo  SO  10.9.  10:15

FK Slavoj Stará Boleslav - FK Neratovice-Byškovice B

4:2 (2:1)

 4.kolo  SO  17.9.  17:00

TJ Sokol Pěčice - FK Neratovice-Byškovice B

2:3np(0:0)

 5.kolo  NE  25.9.  16:30

FK Neratovice-Byškovice B - TJ Byšice

1:0 (1:0)

 6.kolo  SO  1.10.  16:30

TJ AFK ELETIS Lužec - FK Neratovice-Byškovice B

2:0 (2:0)

 7.kolo  NE  9.10.  16:00

FK Neratovice-Byškovice B - TJ Sokol Tišice

2:1 (2:1)

 8.kolo  SO 15.10. 10:15

 TJ Kly - FK Neratovice-Byškovice B

3:1 (1:1)

 9.kolo  NE 23.10. 15:30

FK Neratovice-Byškovice B - FK Dlouhá Lhota

3:0 (1:0)

10.kolo SO 29.10. 14:30

SK Bakov n/J - FK Neratovice-Byškovice B

0:2 (0:1)

11.kolo NE   6.11. 14:00

FK Neratovice-Byškovice B - FC Mělník

0:1np(0:0)

12.kolo So 12.11. 14:00

Dolnobousovský SK - FK Neratovice-Byškovice B

0:1 (0:0)

13.kolo NE 20.11. 13:30

FK Neratovice-Byškovice B - SK SLAVIA V. Borek

3:1 (2:1)

 

Starší dorost U19
Krajský přebor

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

FK Čáslav

22

17

1

4

89:18

52

2

FK Kolín

22

16

4

2

79:25

52

3

FK Uhlířské Janovice

22

15

1

6

71:52

46

4

FK Neratovice-Byškovice

22

14

1

7

59:39

43

5

FC Sellier & Bellot Vlašim

22

13

2

7

71:50

41

6

Sportovní sdružení Ostrá

22

10

5

7

63:42

35

7

Mnichovohradišťský SK

22

9

4

9

57:53

31

8

SK POLABAN Nymburk

22

5

5

12

32:51

20

9

FK Bohemia Poděbrady

22

4

5

13

41:72

17

10

FC Mělník

22

4

4

14

32:64

16

11

FK Říčany

22

5

1

16

33:97

16

12

SK Kosmonosy

22

2

3

17

26:90

9


Mladší dorost U17
Krajský přebor

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

FK Neratovice-Byškovice

24

22

1

1

137:23

67

2

FK Kolín

24

18

4

2

81:21

58

3

FC Sellier & Bellot Vlašim

24

12

4

8

66:32

40

4

SK POLABAN Nymburk

24

11

6

7

66:52

39

5

FK Bohemia Poděbrady

24

13

0

11

68:85

39

6

FK Čáslav "B"

24

12

0

12

83:63

36

7

Mnichovohradišťský SK

24

10

6

8

53:47

36

8

Sportovní sdružení Ostrá

24

10

5

9

72:65

35

9

FC Mělník

24

11

2

11

62:56

35

10

FK Říčany

24

10

2

12

50:70

32

11

SK Kosmonosy

24

4

4

16

43:92

16

12

FK Uhlířské Janovice

24

4

1

19

29:107

13

13

Sparta Kutná Hora

24

0

3

21

20:117

3


Starší žáci U15

Krajský přebor

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

FK Kolín

34

26

6

2

125:34

84

2

FK Neratovice-Byškovice

34

21

7

6

148:51

70

3

SK SPARTAK Příbram

34

21

5

8

93:48

68

4

FK HOŘOVICKO

34

22

2

10

102:63

68

5

FC Sellier & Bellot Vlašim

34

19

6

9

75:56

63

6

Český lev - Union Beroun

34

18

4

12

102:74

58

7

FC Velim

34

19

1

14

85:69

58

8

FC Mělník

34

17

5

12

111:84

56

9

AFK Pečky

34

16

5

13

71:58

53

10

FK Říčany

34

14

5

15

68:68

47

11

FK Bohemia Poděbrady

34

12

3

19

74:90

39

12

SK POLABAN Nymburk

34

10

7

17

63:58

37

13

SK UNION Čelákovice

34

10

7

17

35:58

37

14

TJ Baník Švermov

34

11

3

20

57:88

36

15

TJ TATRAN SEDLČANY

34

10

5

19

54:109

35

16

TJ TATRAN Rakovník

34

9

6

19

50:102

33

17

FK Brandýs - Boleslav

34

9

5

20

58:86

32

18

TJ Kunice

34

0

2

32

37:212

2

 

Mladší žáci U13
Krajský přebor

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

SK UNION Čelákovice

34

31

1

2

173:39

94

2

FC Sellier & Bellot Vlašim

34

29

1

4

192:52

88

3

FC Mělník

34

27

1

6

201:48

82

4

Český lev - Union Beroun

34

26

2

6

142:44

80

5

FK Kolín

34

24

1

9

103:64

73

6

TJ TATRAN Rakovník

34

22

1

11

144:82

67

7

AFK Pečky

34

20

2

12

92:62

62

8

SK POLABAN Nymburk

34

17

4

13

109:82

55

9

FK Bohemia Poděbrady

34

18

1

15

120:110

55

10

FK HOŘOVICKO

34

15

0

19

93:133

45

11

FK Neratovice-Byškovice

34

13

0

21

102:128

39

12

FK Říčany

34

11

4

19

64:80

37

13

TJ Baník Švermov

34

8

4

22

49:122

28

14

TJ Kunice

34

8

3

23

67:152

27

15

FK Brandýs - Boleslav

34

7

2

25

61:140

23

16

SK SPARTAK Příbram

34

6

2

26

54:176

20

17

FC Velim

34

5

1

28

30:160

16

18

TJ TATRAN SEDLČANY

34

4

0

30

59:181

12


 OP Starší žáci B

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

Penalty +

Penalty -

1

STM Čečelice/Byšice

25

23

0

2

200:40

68

1

0

2

FK Neratovice-Byšk. B

25

22

0

3

152:28

68

0

2

3

"FC Mělník" B

25

20

0

5

163:61

58

2

0

4

Dynamo Nelahozeves

25

19

0

6

145:41

56

1

0

5

Sokol Tišice

25

18

0

7

114:46

54

0

0

6

STM V.Borek/Řepín

25

15

0

10

123:72

46

0

1

7

Sokol Obříství

25

13

0

12

91:107

38

1

0

8

Slovan Horní Beřkovice

25

10

0

16

88:108

33

0

3

9

Sokol Dřínov

25

10

0

16

59:120

29

2

1

10

SK Mšeno

25

6

0

19

44:111

19

0

1

11

SK Labský Kostelec

25

6

0

19

38:154

16

2

0

12

FK PŠOVKA MĚLNÍK B

13

5

0

8

36:45

15

0

0

13

Sokol Sazená

25

3

0

22

42:164

10

0

1

14

Sokol Dolní Beřkovice

25

0

0

25

28:226

0

0

0

 

OP mladší přípravky C - 27-31

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

Sokol Cítov

8

6

1

1

72:38

19

2

TJ Kly

8

5

2

1

48:31

17

3

SK Mšeno

8

3

0

5

36:49

9

4

Sokol Dolany

8

2

2

4

53:60

8

5

Neratovice-Byškovice C

8

1

1

6

42:73

4

 

OP mladší přípravky B - 7-11

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

Neratovice-Byškovice B

8

8

0

0

125:24

24

2

Sokol Libiš

8

5

1

2

68:59

16

3

FK PŠOVKA MĚLNÍK A

8

3

1

4

36:45

10

4

FC Mělník B

8

3

0

5

42:75

9

5

Čechie Kralupy B

8

0

0

8

45:113

0

 

OP mladší přípravka D - finálová skupina

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

Neratovice-Byškovice A

10

9

0

1

109:41

27

2

FC Mělník

10

8

0

2

94:39

24

3

Sokol Obříství

10

4

2

4

44:42

14

4

AFK ELETIS LUŽEC

10

3

4

3

41:44

13

5

SK BOTAFOGO Mělník

10

2

1

7

57:96

7

6

SK VOJKOVICE

10

0

1

9

27:110

1

 

OP starší přípravky 13-18

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

Neratovice-Byškovice

10

9

0

1

85:32

27

2

AFK ELETIS LUŽEC

10

7

1

2

68:30

22

3

Sokol Tišice

10

5

1

4

68:49

16

4

Vltavan Chvatěruby

10

4

1

5

61:55

13

5

SK Mšeno

10

2

2

6

50:65

8

6

SK SLAVIA V. BOREK

10

0

1

9

20:121

1

 

ČEZ - OP mladší přípravka - skupina C

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

AFK ELETIS LUŽEC

9

9

0

0

70:28

27

2

Neratovice-Byškov. B

9

8

0

1

99:27

24

3

SK VOJKOVICE

9

7

0

2

94:28

21

4

FK Kralupy 1901

9

5

0

4

51:45

15

5

FC Postřižín

9

4

1

4

58:55

13

6

AFK Veltrusy

9

4

0

5

42:65

12

7

Dynamo Nelahozeves

9

3

1

5

44:88

10

8

Čechie Kralupy A

9

2

2

5

57:66

8

9

Vlt. Chvatěruby

9

1

0

8

31:75

3

10

Sokol Dolany

9

0

0

9

26:95

0

 

ČEZ - OP mladší přípravka - skupina B

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

Neratovice-Byškov. A

9

9

0

0

144:21

27

2

Sokol Obříství

9

7

1

1

74:24

22

3

Sokol Libiš

9

4

1

4

63:53

13

4

FC Mělník B

9

4

1

4

62:75

13

5

STM Čečelice/Byšice

9

4

1

4

59:77

13

6

SK Labský Kostelec

9

3

3

3

56:59

12

7

FK PŠOVKA MĚLNÍK

9

3

3

3

41:50

12

8

TJ Záryby

9

3

0

6

37:87

9

9

FC Lobkovice

9

2

0

7

29:55

6

10

TJ Kly

9

1

0

8

16:80

3

 

ČEZ - OP mladší přípravka - skupina A

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1 FC Mělník A 9 9 0 0 205:15 27
2 SK BOTAFOGO Mělník 9 8 0 1 130:35 24
3 FK Pšovka Mělník A 9 5 1 3 97:48 16
4 Sn. Horní Beřkovice 9 5 1 3 57:80 16
5 Čechie Kralupy B 9 4 1 4 73:76 13
6 Slavia Velký Borek 9 3 2 4 44:70 11
7 TJ Řepín 9 3 1 5 52:79 10
8 Sokol Horní Počaply 9 2 0 7 56:114 6
9 Sokol Cítov 9 2 0 7 26:88 6
10 Neratovice-Byškov. C 9 1 0 8 21:156 3

 

ČEZ - OP starší přípravka - skupina B

Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1 Sokol Libiš 9 9 0 0 147:34 27
2 SK Labský Kostelec 9 8 0 1 127:23 24
3 Čechie Kralupy B 9 6 1 2 90:40 19
4 Sokol Obříství 9 4 2 3 59:45 14
5 Sokol Tišice 9 4 1 4 48:57 13
6 Neratovice-Byškovice 9 3 1 5 65:51 10
7 TJ Kly 9 2 1 6 43:116 7
8 TJ Řepín B 9 2 1 6 40:113 7
9 FC Lobkovice 9 2 0 7 40:108 6
10 STM Čečelice/Byšice 9 1 1 7 32:104 4

 

ČEZ - OP minipřípravky

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

Roudnice nad Labem

42

39

0

3

447:77

117

2

Sokol Libiš

42

38

1

3

449:84

115

3

FC Mělník

42

30

2

10

350:140

92

4

FC Postřižín

42

24

3

15

269:220

75

5

SK VOJKOVICE

42

22

2

18

236:220

68

6

Sokol Tišice

42

22

1

19

245:196

67

7

STM Čečelice/Byšice

42

15

2

25

190:232

47

8

Dynamo Nelahozeves

42

15

0

27

156:269

45

9

Čechie Kralupy

42

13

4

25

167:281

43

10

FK Kralupy 1901

42

7

0

35

123:333

21

11

FK PŠOVKA Mělník

22

5

3

14

70:182

18

12

Neratovice-Byškovice

42

3

0

39

69:537

9

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.