U9 - hodnocení podzimu

Hodnocení podzimní části sezony 2022/2023

Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. U9

Miniliga, okresní soutěž

 

logo FK

Jakub Martinec, hlavní trenér kategorie U9:

Sezónu jsme zahájili letním soustředěním ve Studenci. Celé soustředění proběhlo ve skvělém režimu, kluci v trénincích pracovali velice dobře a všichni včetně trenérů si soustředění náramně užili.

V podzimní části jsme se zaměřili na zdokonalování herních dovedností hráčů. Do tréninku jsme zařazovali nejvíce cvičení se zaměřením na vedení míče a obcházení soupeře. Dále jsme postupně začali do tréninku zařazovat bagovky a cvičení na zdokonalování přihrávek a převzetí míče. Mimo jiné jsme se zaměřili také na důraz,  rychlost a obratnost. Postupem času bylo vidět ve všech směrech velké zlepšení.

Program podzimní části byl zaplněn zápasy v okresním přeboru, miniligou a přáteláky. V OP se nám ze začátku moc nedařilo, ale postupem času se dostavilo zlepšení a také výhry. V minilize jsme měli možnost porovnávat od začátku naše dovednosti s kvalitními mužstvy. Skoro v každém zápase až na výjimky jsme byli vždy vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme, ale ve většině zápasu kvůli nesoustředěnosti nedokázali dotáhnout zápasy do vítězného konce. Miniliga kluky neskutečně posunula a v posledních kolech už předváděli skvělé výkony. Ve hře byla vidět bojovnost, odvaha, kreativita, kombinace a krásné gólové akce. Kluci nám svým progresem udělali velkou radost.

Mimo fotbalové aktivity jsme také na podzim uspořádali několik teambuildingů s kluky a rodiči. Povedenou půlsezónu jsme zakončili povedenými akcemi. První z akcí byl fotbalový ples, kde byla i hojná účast rodičů z naší kategorie a všichni jsme si ples moc užili. Druhou akcí byl turnaj rodičů a poslední akcí byl již tradiční fotbálek mezi rodiči a dětmi.

Všem klukům za podzimní část děkujeme a věříme, že jarní část bude ještě úspěšnější. Rodičům děkujeme za veškerou podporu a dopravu hráčů na všechny akce.

Aktuální složení týmu: Alex Majewski, Antonín Bodiš, Dominik Majer, Filip Poprštein, Jan Josef Melichar, Jan Židoň, Jiří Živnůstka, Matěj Tóth, Maxmilián Mistoler, Milan Melichar, Petr Swancar, Prokop Jirka, Richard Jonáš. Richard Horáček

 

Odchody: Ondřej Pešán (Kly), Maxmilian Libánský (Kly), Denis Grznár (Obříství)


Příchody:
Antonín Bodiš (Lužec), Filip Poprštein (Mratín), Jiří Živnůstka (r.2013, z U10), Richard Horáček (od ledna 2023)

Realizační tým U9