Turnaje partnerských klubů na Slavii

3.6.2019 - V týdnu od 27.5. do 31.5.2019 pořádal náš partnerský klub SK Slavia Praha tradiční turnaj pro přípravkové kategorie. I náš klubu, který je partnerským klubem Slavie Praha, dostal pozvánku na tuto akci, a tak jsme s klukama i rodičema vyrazili.Velkým lákadlem bylo to, že si kluci zahráli na pažitu hlavního stadionu Sinobo Stadium v Edenu, takže se mohli prohánět v místě, kde se tento rok předvedli hráči světového kalibru (Chelsea nebo Sevilly). Zkrátka a dobře pro všechny obrovský zážitek, na který budou kluci určitě dlouho vzpomínat.

Turnajů se zůčastnily týmy U10 a U8, které příkladně reprezentovali naše barvy. Rodiče vytvořili pěknou kulisu, a tak si všichni naši fotbalisté užili potlesk ze slávistických tribun. Pověstná tribuna "SEVER" byla raději z důvodu kapacity uzavřena :-)

Sinobo U10 webTým U10-2009 prošel celým turnajem bez prohry a dosáhl krásných výsledků. Klukům se dařilo a předváděli pěkný bojovný, kombinační fotbal se spoustou branek. 

Výsledky U10-2009:

Nera - FK Kohouti Rokycany  5:1
Nera - TJ Březiněvec  6:2
Nera - FC Háje 5:3
Nera - SK Vyžlovka  5:3
Nera - SK Slavia Praha dívky    4:1
Nera - SK Slavia Praha  1:1
Nera - FC Brandýs 1:1

 

 

Složení týmu U10: Veselý, Cikánek, Polák, Nykodým, Chytrý, Brčák, Krejčí, Dandár, Lajn, Šulc a Suldovský

 

Sinobo U8 webDruhý tým, který se zúčastnil partnerského turnaje, byla kategorie U8-2011. I oni bojovali ve žlutomodrých barvách a užívali si každou chvilku na hřišti. Turnaj měli kluci za odměnu, a tak se nominace celkem rozrostla. 

Některé zápasy se povedly, některé méně, ale věříme, že mají kluci krásný zážitek, a to je nejdůležitější.

Výsledky U8-2011:

 Nera - Všeradice 5:2 
 Nera - Straky 7:2
 Nera - Slavia 2:4
 Nera - Březiněves 2:3
 Nera - Vyžlovka  9:1

 

 

 

Složení týmu U8: Sandu, Kučera, Farka, Žežulka, Lajn, Hříbal, Slezáček, Bláha, Burdych, Málek, Štoural, Krejčí, Tóth, Filip

 

Jménem klubu chceme poděkovat všem rodičům, kteří přijeli kluky podpořit a věříme, že i oni si tyto turnaje užili.

Díky úzké spolupráci se Slavií Praha se můžeme těšit na další podobné akce, které klukům nabídnou pocity štěstí a radost, kterou jim fotbal na takové úrovni přináší.

>>Odkaz na fotogalerii najdete... zde<<

Tags: