U9 - hodnocení podzimu 2023

Začátek sezóny jsme odstartovali již 2.8. a druhý týden v srpnu na kluky čekalo jejich první soustředění. Celé soustředění proběhlo výborně. Kluci na trénincích pracovali skvěle a nerozhodil je ani častý letní déšť. Soustředění jsme si společně užili.

V podzimní části jsme odtrénovali 55 tréninkových jednotek, na kterých jsme se  převážně zaměřovali na vedení míče, přihrávky a převzetí míče. Také jsme často do tréninkové jednotky zapojovali cvičení na spolupráci při hře. Dále se chceme zaměřit i na rychlost a důraz.

Zápasový program na podzim byl vyplněn okresním přeborem, přáteláky, turnaji a jednou miniligou. Do okresního přeboru jsme přihlásili dva týmy a celkem jsme v okresu odehráli 17 utkání které se nám převážně (až na nějaký zádrhel) dařilo vyhrávat. Přátelských utkání jsme odehráli 11 a turnaje 3. Na dvou turnajích jsme skončili na 3. a 1. místě. Miniligu jsme odehráli jednu a to na začátku sezóny. Herně nás kluci překvapili a byli vyrovnanými soupeři.

Na jarní část chceme více kvalitních zápasů ať nás nutí hrát po celou dobu aktivně. Zrcadlo a čeho by jsme měli dosáhnout nám dala naše U10 v modelovém utkání.

Mimo fotbalovou a přesto fotbalovou aktivitou byl na halloween fotbálek rodičů a posezení ve VIP. Pro děti byla vytvořena stezka odvahy po našem stadionu. Jak dětem tak rodičům se tato akce líbila. 

Ještě nás čeká cesta do Drážďan na turnaj kam jsme přihlásili dva týmy. Nabídli jsme autobus a rodiče hned celý zaplnili. Doufáme, že budeme mít skvělou atmosféru.