U15 - hodnocení podzimu 2023

Realizační tým


 Hlavní trenér: Mašanský Tomáš     Asistent trenéra: Cikánek Luboš     Vedoucí mužstva: Cikánek Luboš
 Fitness+Core: Ročková Marika    Trenér brankářů: Dzhurynskij Andrej    Fyzioterapeutka: Poživilová Anna
     Lékař: MUDr. Klas Petr    

 

Hodnocení

 

Soutěže: Česká divize starších žáků, 1.A třída starších žáků

V neúplné podzimní části mistrovské soutěže ČDŽ U15 jsme skončili na 8. místě se ziskem 21 bodů. Sedmkrát jsme dokázali zvítězit, a sedmkrát jsme prohráli. Celkové skóre 50:53 jasně ukazuje poměr vyrovnanosti v obranné a útočné činnosti. Z podzimní 2023 části máme ještě tři dohrávky v průběhu března 2024. Po letní přípravě jsme měli dobrý vstup do soutěže a úvodní tři zápasy vyhráli, poté jsme herně i výsledkově střídali dobré výkony se slabšími. Kdybychom nasbírali celkově tak o 7 bodů, tak budeme maximálně spokojení. V zápasech s Mostem, Varnsdorfem, první poločas s Duklou, a hlavně zápas s Chomutovem jsme zvládli velice dobře. Utkání, které jsme vůbec nezvládli bylo s Viktorií Žižkov, Českou Lípou, Roudnicí a na Braníku.

Druhou soutěží, kterou společně s U14 a U13 hrajeme je 1.A třída starších žáku – zde opravdu nejsme spokojení s výkony a také přístupem, ale to jsme si interně vyhodnotili a na jaře máme co napravovat.  

Věříme, že se v zimní přípravě kvalitně nachystáme na jarní zápasy.Naším hlavním cílem zůstává i nadále výkonnostní rozvoj hráčů, jak individuální, tak týmový. Příprava hráčů (kondiční, taktická) na přechod do dorostenecké kategorie U17.