B-tým deklasoval Borek a obsadil 3.místo

V.Borek - FK Neratovice-Byškovice B -  0:5 (0:2)

26. kolo 1.B třída - V.Borek(NE 18.6. - 17:00)
diváků - 150

branky : 4',52' Havel, 43' Ďurinda, 59' Pajkrt, 78' Drahorád

Manažer Jarda Urbánek - „Nejvyšší výhru jsme si připsali v posledním kole a z Velkého Borku si vezeme tři body!

Před samotným zápasem jsem neměl obavu ze samotného soupeře,ale ze skutečnosti, jak se po sobotní rozlučce dáme dohromady početně a v jakém stavu do Borku dorazíme.

Vše ale dopadlo nad očekávání,všichni kteří v sobotu večer potvrdili svou účast na zápas opravdu dorazili a tři míče najednou ve hře vidělo jen pár jedinců…

Samotný zápas s odevzdaným soupeřem jsme rozjeli velmi dobře,hned ve 3. minutě se hlavou prosadil „Havlista“ po centru od Procházky – 0:1.

Toto rychlé vedení nás ale spíše přibrzdilo.Sice jsme stále soupeře tlačili a přehrávali ale naše kombinaci chyběla přesnost a tak jsme pouze jednou trefili tyč domácí branky.

Druhou branku přidal v závěru prvního poločasu z pokutového kopu Andrej Ďurinda který tím potrestal podražení Kuby Pajkrta domácím brankářem 43.min. - 0:2.

V závěru poločasu se dvakrát k zakončení dostali též domácí,úspěšní ale nebyli.

O poločase nabádal trenér mužstvo k větší aktivitě vedoucí k rozhodnutí o výsledku zápasu hned v úvodních minutách druhé půle.

Radost mu udělal opět „Havlista“, který v 52.min.dobře napadl s rozehrávkou otálejícího domácího brankáře a připsal si na svůj účet v tomto zápase druhou branku - 0:3.

Od té doby se utkání pouze dohrávalo,domáci již odpadli úplně a my jsme na plac postupně poslali všechny připravené hráče. Protože bylo ke hře připraveno celkem šest náhradníků /nejvíc za celou sezonu/,nedostalo se na Adama Černého který tak na svou premiérovou branku v I.B. třídě bude muset počkat do příští sezony…

Další dvě branky pak přidali Kuba Pajkrt a Honza Drahorád,předvedli jsme ještě přes Lemiho jednu pěknou kombinační akci a neproměnili minimálně další dvě šance /Radim Novotný a David Adam/.

Sezonu 2016/2017 tedy zakončujeme na krásném třetím místě a rozjásanou kabinou se nesla znělka: ,,Tak jsme třetí no a co!!“

Za toto umístění a reprezentaci oddílu nám hned večer pogratulovalo vedení klubu a poděkovat vám všem chci i já.

I když nikde není vše ideální,vše se nemůže povést podle představ a naopak zlepšit se může několik věcí,výrazně převažují pozitivní signály nad těmi negativními. Hlavně je dobře,že se v závěrečných zápasech výrazněji zapojili do sestavy naši dorostenci a doufám, že s fotbalem budou v Neratovicích i pokračovat v A mužstvu nebo s námi. A protože do další sezony chce pokračovat celý stávající kádr a máme rozjednány jeho další doplnění, věřím, že budeme opět hodně silní!

Odpočiňte si,doléčte si zranění a hlavně mladí /věk je jenom číslo/ aspoň občas od 13.7. doražte na přípravu s A mužstvem!

A všichni, i ti zkušenější,doufám na viděnou pak na začátku srpna v Byškovicích!"