FK Neratovice-Byškovice B - Dolnobousovský SK 4:2 (3:1)

25. kolo 1.B třída - Byškovice(NE 11.6. - 17:00)
diváků - 41

branky : 2' Drahorád, 6',64' Pajkrt, 34' Lovíšek

Manažer Jarda Urbánek - „V posledním domácím zápase jsme se chtěli rozloučit s diváky výhrou,tím ukončit bodově chudou třízápasovou sérii a v tabulce se opět vrátit před Mělník na třetí místo.

Soupeř ze vzdáleného Dolního Bousova se k utkání dostavil zhruba 30 minut před jeho začátkem,pouze v 11 lidech a v hodně kombinované sestavě.

I naše lavička nebyla na toto utkání nijak početná,na střídání byl připraven pouze Radim Novotný a Mára Pospíšil, když další dva nominovaní dorostenci se k utkání ani nedostavili,vypnuli si mobil a asi hráli FIFU na počítači …

Nám se v tomto utkání dokonale povedl vstup do zápasu když hned na začátku 2.minuty Honza Drahorád úspěšně zakončil svou akci.Přesnou přihrávku mu poslal nejmladší hráč naší sestavy Matěj Novák.

V 8.minutě jsme vedli již 2:0 po pěkné střele Kuby Pajkrta.Poté se hned v 11. minutě prosadili i hosté kteří využili zranění našeho krajního obránce Dzimka který nemohl pokračovat ve hře ale než jsme ho stačili vystřídat proměnil svůj průnik Tomíček.

Hned ve 13. minutě vychytal stejného hráče Adam Černý.

Do konce poločasu jsme předvedli ještě dvě pěkné akce ve kterých byla vždy dvojice Drahorád - Pajkrt. Ve 22. minutě přesně zasáhl hostující brankář a ve 35. minutě skončila střela Pajdy těsně vedle. Mezi tyto šance se časově vešla ještě branka Máry Lovíška ze 34.minuty který po přihrávce od s chutí hrajícího Pajkrta nejprve trefil břevno,míč se odrazil do zad brankáře a skončil v síti za jeho zády – 3:1.

První poločas jsme byli jednoznačně lepším mužstvem.

V tom druhém hosté přidali,trochu vyrovnali hru avšak další branku jsme přidali opět my.

V 64. minutě se opět prosadil Kuba Pajkrt který chladnokrevně proměnil svou individuální akci.Hosté korigovali v 70. minutě stav na 4:2 když tečovaná střela jejich útočníka skončila v naší síti.

Zbytek utkání se poté dohrál bez výraznějších akcí na obou stranách,v dusnu které v neděli panovalo hráčům docházeli síly a po závěrečném hvizdu mladého rozhodčího /podal dobrý výkon/ se ulevilo všem.Nám na konto přibyly další body a máme ve svých rukách boj o třetí místo.

Poděkování za toto vítězství si zaslouží celé mužstvo,všichni hráči nechali na place spoustu sil a potu a ti kteří o víkendu odehráli za mužstva Neratovic navíc ještě další utkání nebo se věnovali výchově neratovické mládeže na turnaji přípravek a i v neděli to odmakali si zaslouží mé uznání.

V posledním kole jedeme v neděli do Velkého Borku a pokud i zde uspějeme zůstaneme na třetím místě a překonáme hranici 50bodů.To budu považovat za velký úspěch našeho mužstva a splnění mých představ a cílů které jsem vloni,v době kdy jsem k mužstvu přišel,měl..

Takže ještě jednou děkuji a v sobotu s ,,Mírou“ ať to v neděli ještě také zmákneme!"