U13 - FK Meteor Praha VIII U13

V šestém kole české ligy žáků kategorie U13 jsme na domácím stadionu přivítali tým FK Meteor Praha VIII U13. Zápas se hrál ve formátu 7+1 3x 30 minut na UMT v Neratovicích.

Fotbal Neratovice-Byškovice U13 – FK Meteor Praha U13 1:4

Branky: Michal Krejčí – Chaloupka Jan Josef, Hrdlička Jakub, Chodura Šimon, Kohl Jan

Sestava Fotbal Neratovice-Byškovice U13: Eliáš Svoboda – Ondřej Stehlík, Vojtěch Blechta, Petr Koťara, Ivan Vintuniak, Matyáš Kvída, Matyáš Hnaš, Tomáš Kratochvíl, Marek Löffelmann, Jáchym Pechar, Vojtěch Židoň, Michal Krejčí

Trenéři: Jakub Svoboda, Miloslav Mňuk

Sestava FK Meteor Praha U13: Dolák Matěj, Hliňák Jáchym Jiří, Asangazijev Bakdoolot, Chodura Šimon, Kohl Jan, Chaloupka Jan Josef, Paškrta Martin, Hrdlička Jakub, Němčík Vojtěch, Jenčík Jakub, Volf Miloslav

Trenéři: Němčík Miloslav, Čvančara Jakub, Ernst Tadeáš, Chaloupka Jan

Jakub Svoboda, hlavní trenér kategorie U13:

„Podařil se nám vstup do utkání a po první vyrovnané třetině jsme byli svědky bezbrankového stavu. Zápas se takřka rozhodl ve druhé třetině, kdy se nám podařil vstřelit první gól, ale posléze se soupeř dostal do vedení po dvou slepených brankách, na které jsme již nedokázali zareagovat. Musíme uznat, že soupeř byl hladovější a dokázal si vypracovat více brankových příležitostí. I přesto musím vyzdvihnout především naší defenzivní část. S kvalitním soupeřem jsme dokázali odehrát dvě třetiny zápasu bez obdrženého gólu, z čehož máme upřímnou radost a doufejme, že veškeré obranné principy, které zařazujeme do tréninkového procesu si kluci berou za své a budou se nám více a více promítat do předvedených výkonů. Po větší část utkání jsme nedokázali více podporovat ofenzivní část a doplňovat naše útočné akce ve více hráčích. I z tohoto důvodu jsme měli největší problém v poslední třetině hřiště, kdy jsme nedokázali přečíslit soupeře a vytvořit si více gólových šancí.“