Články

Vytisknout

regi-hrdasBoj o první příčku nevyšel

Slovan Velvary - FK Neratovice-Byškovice 2:0 (2:0)

15.kolo divize sk.B - Velvary(SO 18.11.2017 - 13:30)
diváků - 290


rozhodčí -p.Hocek Petr, Vnuk Josef a Radina Marek  delegát - p.Doubek Petr

 

 

 

 

Komentář - Hodně povedený podzim jsme mohli vyšperkovat v případě vítězství ve Velvarech.      V posledním podzimním utkání jsme v přímém souboji o první místo nedali ani jednu branku, sami inkasovali dvakrát a končíme tak na vynikajícím druhém místě tabulky. 
  Na slušně zaplněném velvarském stadionu viděli diváci očekávaně vyhrocené utkání, červenalo se na obou stranách. Už v jedenácté minutě podle pomezního neudržel nervy na uzdě Chlumecký, který si vysloužil za údajně úmyslné kopnutí do soupeře hodně brzký odchod do kabin a navíc se kopala penalta, kterou Budějský proměnil.
  Po obdržené brance jsme se i v deseti snažili odpovědět, naráželi jsme ale na dobře hrající obranu domácích. Navíc stal v brance hostí nejlepší brankař naší divizní skupiny Měsíček, ten pochytal všechny naše střely. Na dva nula navíc navýšil ve 22 minutě Müller. Prosadil se hlavou po centru z rohového kopu.
  Na stavu 2:0 se do závěrečného hvizdu již nic nezměnilo. Náš tým se tentokrát neprosadil ani jednou a nepotvrdil tak druhý nejlépe střílející útok.
  Přestože se nám poslední zápas nevyvedl, můžeme se s klidem ohlédnout za fantastickým podzimem. Výsledky předčily všechna naše očekávání a stříbrné místo je do druhé části sezony naprosto parádní startovní pozicí.

Trenér Tomáš Staněk - „Před prvním gólem vlastně nikdo pořádně neví, co se tam stalo, hlavní sudí poslechl čárového. My v tomto momentu byli potrestaní hned třikrát. Šli jsme do slibného protiútoku, který byl přerušený, dostali jsme červenou a ještě soupeř dal penaltu. Na kluky jsem hrdý, vzhledem k vývoji zápasu odevzdali maximum a opravdu nemám nic, co bych jim vyčetl. Je to jedna z těch poučných porážek."

 

 

Sestava :

Hrdý      

    Kozák
 Ďurinda  Škarecký Novák Rejman
 Pajkrt
Chlumecký Regner 
Vorasický
    Švejda

 

Střídání : 46' Moravec > Novák, 68' Barták > Ďurinda
              
ŽK : 52' Škarecký, 54' Moravec, 66' Durinda        ČK : 11' Chlumecký

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.