FK Neratovice-Byškovice B - St.Boleslav    2:3np (1:0)

12. kolo 1.B třída - Byškovice(SO 12.11. - 14:00)
diváků -
28

branky - 24' Kozák, 84' Lovíšek, PK 4:5

Manažer Jarda Urbánek - „Další domácí ztráta bodů!

V posledním podzimním domácím zápase jsme opět nedokázali bodovat naplno a brankou inkasovanou v 90. minutě jsme zbytečně přišli o další body.

Do tohoto utkání nastoupila prakticky stejná sestava jako v minulém vítězném zápase v Lužci,navíc doplněná na poslední chvíli o Pepu Kozáka a v prvním poločase svého soupeře jasně přehrávala.Vytvářeli jsme si i šance / tu největší spálil po přihrávce od Kozáka Šťovajs/,vstřelili i Pepou Kozákem branku po pěkné křídelní akci Babováka a svého soupeře prakticky k ničemu nepustili.Vypadalo to že navážeme na výkon z Lužce a souboj o důležité body zvládneme.

Druhý poločas ale soupeře přidal,postupně získal herní převahu a byl do konce utkání lepší.

My jsme hrozili už jen ze standartních situací které výborně zahrával šutér Pepa Kozák ale stejně jako v prvním poločase se z nich hlavně Jína prosadit nedokázal.

Hodně jsme chybovali v rozehrávce a tak naše obrana často řešila složité situace,jednou nás zachránila tyč a Adam si taky zachytal.

Z tohoto tlaku přišlo i soupeřovo vyrovnání na 1:1 z diskutabilního pokutového kopu nařízeného za hru rukou /Zéma si při odkopu nastřelil vlastní ruku/ ale rozhodčí asi situaci vyhodnotil jinak…

Následovala fáze utkání ve které chtěla obě mužstva zápas rozhodnout na svou stranu a k vidění bylo několik akcí do otevřených obran.Nám se v 84. minutě povedlo vstřelit branku opět po pěkné akci Babováka a jeho centru na Máru Lovíška.Poté hosté začali stupńovat svůj tlak a hodně riskovat.My jsme se v 88. minutě opět po akci vedené Babovákem dostali do vyložené šance ale při jejím zakončení Lemarie selhal.

Pak přišla 90. minuta,zmatky při bránění,zbytečný roh pro hosty a vyrovnání na 2:2…

Po této sprše bylo v hlavách hráčů hodně zklamání a méně soustředění a tak nakonec místo tří bodů máme jen jeden a překvapivý zisk bodů z Lužce je ten tam..

Naším nejlepším hráčem byl v tomto utkání Michal Babovák,hodně nám samozřejmě pomohl Pepa Kozák.I všichni ostatní ale zápas odmakali ale prakticky vše vyšlo vniveč.

Opět,již popáté, jsme v domácím utkání ztratili body /ze sedmi domácích zápasů máme jen 11 bodů/.

Nyní v posledním kole zajíždíme do Benátek kde se na jejich umělce utkáme se soupeřem který je na tom bodově podobně jako my a nečeká nás zde nic jednoduchého.Navíc bude mít odehranou sezónu jejich i naše A mužstvo a tak bude hodně záležet na sestavách které proti sobě nastoupí.

Náš dosavadní bodový zisk a jarní los ve kterém hned zajíždíme 2x ven /Mělník a Holubice/

na klidný zimní spánek nevypadá.Chtělo by to ještě nějaké body z Benátek a hlavně v zimní přestávce pak začít aspoń trochu trénovat!