FK Neratovice-Byškovice B - Libčice  3:1 (1:0)

6. kolo 1.B třída - Byškovice(NE 1.10. - 16:00)
diváků -
100

branka - 14' Brabec, 72' Pajkrt, 83' Brabec

Manažer Jarda Urbánek - „V šestém kole slavíme první výhru za tři body!.

Na toto utkání jsem přijel přímo z letiště v jeho 52.minutě a na ukazateli svítil v té době stav 1:0.

K vidění byl v té době bojovný a vyrovnaný zápas hraný ve slušném tempu s šancemi na obou stranách.Soupeř,ambiciozní mužstvo Libčic potvrdil svou kvalitu,předvedl očekávaně hodně slušný výkon, ale na naše mužstvo posílené a doplněné o hráče z divizního kádru a z dorostu to tentokrát nestačilo.

Po neproměněných šancích na obou stranách přidal náš druhý gól v 72.minutě po krásném průniku s chutí hrající Kuba Pajkrt.Zanedlouho,v 76.minutě, se ale nechal po druhé ŽK vyloučit stoper Jína který to občas se svou tvrdostí přehání a soupeř nás vzápětí ještě potrestal snížením na 2:1.

Naštěstí se nám v 83.minutě ale povedla ještě jedna pěkná akce.Po Tláskalově přenesení hry na pravou stranu míč senzačně zalepil Adam Černý,přihrál jej před pokutové území na Matouše Brabce, tomu se otevřel prostor,posunul si míč dovnitř,podíval se a zkušeně zavěsil podél brankáře Šídla. To hosty zlomilo úplně!

Radost z bodového zisku byla velká,vítězství stálo hráče hodně sil.Mužstvo ale makalo jako jeden tým a na jeho herní projev byl tentokrát pěkný pohled.Konečně se nám také povedlo vstřelit také nějaké branky a to je další pozitivní poznatek do dalších zápasů!

Pochvala tedy pro celé mužstvo a doufám že to tam i v dalších zápasech bude padat nejen Matoušovi!

S podobným,týmovým výkonem,bychom mohli bodovat i v neděli v Dobrovicich!