U14 FKNB – FC Háje Jižní Město 7:1 (7:0)

Branky domácích: Lisec, Seifert, Korbelář, Januška, Chlapec, Hartl 2x

Sestava: Znamenáček – Balaba, Sýkora (41´ Kučera), Korbelář, Rejšek (28´- Chlapec) – Januška (C), Kalina (61´- Havel), Churavý (41´- Šíma), Hartl – Seifert (54´- Dedera), Lisec (54´- Kundrát)

Ladislav Korbelář trenér FKNB U14:

Ve 3. kole ČDŽ U14 jsme na našem hřišti přivítali tým FC Háje Jižní Město. V první poločase, do kterého jsme nastoupili velice odvážně a sebevědomě, se nám dařila hra, kterou se chceme prezentovat. Soupeře se nám podařilo „zatlačit“ na jeho polovinu hřiště, kde se nám dařila kombinační hra (hráči bez míče se velmi aktivně nabízeli do volných prostorů), rotace hráčů mezi jednotlivými posty, aktivní pressing i repressing a tentokrát hlavně i střelba. Ze 14-ti střel se nám podařilo proměnit 7 branek. Ve druhém poločase nastal naprostý zvrat předváděné hry z naší strany. Přestali jsme se po nahrávkách aktivně nabízet, díky tomu docházelo k častým ztrátám míče a spoustě podstoupených soubojů, což nás stálo mnoho sil. Během druhého poločasu jsme vystřelili na soupeřovu branku pouze jednou. Soupeři se naopak podařilo nás dostat pod tlak a brzy jsme obdrželi gól na konečných 7:1. I přes nepovedený druhý poločas bych chtěl kluky pochválit za předvedený výkon hlavně v prvním poločase. Oproti utkání s SK Roudnice se nám podařilo zlepšit efektivitu střelby. V příštích zápasech musíme lépe pracovat s tempem hry během celého utkání, abychom udrželi kvalitu naší hry z prvního poločasu. Vše si opět rozedereme u videa na pátečním tréninku.