SK Roudnice nad Labem - Fotbal Neratovice-Byškovice U14   2:2 (1:2)

Branky:  Lisec Max, Rejšek Adam

Sestava Fotbal Neratovice - Byškovice U14: Znamenáček Dominik (41. Veselý Jakub) - Balaba Alexandr, Sýkora Vít, Korbelář Vojtěch, Rejšek Adam  -  Januška Vítek, Kalina Dominik (68. Chlapec Šimon), Churavý Marek (60.Šíma Jakub) Hartl Sebastian (50.Havel Jan) -  Seifert Radovan (50.Kundrát Václav), Lisec Max

Michal Mára trenér FK Neratovice - Byškovice U14:

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Aktivní hra na vlastní i útočné polovině hřiště vedla k vytvoření spousty šancí, z nichž 2 se nám povedlo využít. Soupeře jsme po celý první poločas nutili díky vysokému presinku a aktivní hře k častým chybám a vytvářeli si spoustu střeleckých příležitostí. Bohužel z ojedinělé střely na konci  poločasu se soupeři podařilo snížit na 2:1. Do druhého poločasu vstoupil lépe soupeř, kterému se díky větší aktivitě podařilo vyrovnat nejen hru, ale i skóre na konečných 2:2. Zápas nám ukázal, že je stále na čem pracovat např. na kvalitě a efektivitě střelby a zakončení nebo na schopnosti pracovat s tempem hry během zápasu.