Fotbal Neratovice Byškovice – FŠ Litvínov

8:2

Branky: Lajn 3x, Chytrý 2x, Kolouch 2x, Bačinský 1x

Sestava: Šimáček, Červenka, Polák, Uher, Hubálek, Cikánek, Bačinský, Kolouch, Dandár, Lajn, Chytrý, Buzalka, Brčák

Hodnocení – Polák Jan: Do utkání jsme tentokrát vstoupili velmi opatrně, zřejmě zapracovala lehká nervozita po utkání z předchozího víkendu. V sedmé minutě jsme si nepohlídali break a prohrávali 0:1. Kluci ale nezpanikařili a dokonce třetiny jsme si trpělivou hrou vypracovali srovnání. Na začátku 2. třetiny jsme hned přidali další 2 slepené góly a od té doby jsme měli utkání pod kontrolou, soupeř sice zkoušel znovu dlouhé nákopy za obranu, ale tentokrát jsme si dali pozor a zaslouženě vyhráli.

Svou ligovou premiéru jsi odbyl v brance Matyáš Červenka – gratulujeme!

Bohužel jsme si z utkání odnesli také 2 zranění, Šimy – zhmožděný prst na ruce – doufejme, že krátkodobě a Brčko zranění kolene, tam je léčba bohužel dlouhodobějšího charakteru.

Klukům přejeme co nejrychlejší uzdravení!

Na závěr chceme poděkovat rodičům za fantastickou atmosféru na domácím hřišti!