SK Roudnice nad Labem U14 – FK Neratovice-Byškovice U14

Přípravné utkání

SK Roudnice nad Labem U14 – FK Neratovice-Byškovice U14  0:5 (0:4)

Branky: Adam Brčák 2x, Matyáš Kolouch, Adam Chytrý a Jakub Bílek

 

Sestava 1.poločas: Kaštánek – Uher, Prokop, Hubálek (26´ Červenka), Buzalka – Kolouch, Chytrý, Suldovský (26´ Polák), Dvorščík – Brčák (26´ Hrstka), Cikánek (26´ Bílek)

Sestava 2.poločas: Kaštánek – Hubálek, Prokop (66´ Uher), Buzalka (66´ Chytrý), Červenka – Hrstka, Polák, Brčák (66´ Kolouch), Suldovský – Bílek, Cikánek (66´ Dvorščík)

Hodnocení utkání:

Vstup do utkání se hráčům povedl, byla vidět aktivita, bojovnost a pracovitost. Dařilo se nám v pressingu při rozehrávce brankáře a z toho pramenily naše úvodní branky. Hodně útočných akcí jsme vedli po pravé straně a levá strana byla skoro nevyužita. Soupeř se také dostával do šancí, jednou nás zachránilo břevno v jiných případech dobře hrající brankář Kaštánek. Po prostřídání a protočení hráčů na jiných postech kvalita hry lehce upadla a chyběla nám lepší organizace. Kluci se i přesto po pěkných kombinačních akcích a rychlém přechodu do útoku dostávali do slibných šancí, ale chyběl nám klid v koncovce. Zápas nám ukázal jaké přednosti už kluci mají a také naopak na čem je potřeba ještě zapracovat. Kluky, ale musíme za jejich výkon a přístup pochválit. Děkujeme klukům za předvedené výkony a rodičům za jejich podporu a dopravu hráčů na utkání.

Jakub Martinec - hlavní trenér U14