Fotbal Neratovice – Byškovice U14 – FK Dukla Praha U14

V 9. kole ČDSŽ U14 jsme se na domácím stadionu v Byškovicích utkali o mistrovské body s lídrem soutěže týmem FK Dukka Praha.

Fotbal Neratovice – Byškovice U14 – FK Dukla Praha U14  1:4 (0:4)

Branky: Kroupa Martin, - Král Kryštof 3, Korbel Matyáš.

Sestava Fotbal Neratovice – Byškovice U14: Šimáček Miroslav, - Uher Kryštof, Hruška Filip, Šulc Prokop, Buzalka Matyáš, - Kolouch Matyáš (14 min. Dandár Filip), Polák Vít, Brčák Adam, Suldovský Štěpán, Dvorščík David (52 min. Kroupa Martin), - Chytrý Adam (41 min. Červenka Matyáš).

Trenéři: Fibiger Lukáš, Panocha Michal.

Vedoucí mužstva: Cikánek Luboš

Sestava FK Dukla Praha U14: Veselý Jakub, - Kozelský Oliver, Korbel Matyáš, Miťal Tobiáš (41 min. Kavka Vojtěch), - Zuskin David, Šnýdr Lucas, Kuneš Jan, Král Kryštof, - Holub Jan, Prokop Petr (41 min. Štěrba Robin), Oskar Cibulka.

Trenér: Zeidler Patrik

Vedoucí mužstva: Lindauer Stanislav

Lukáš Fibiger, hlavní trenér Fotbal Neratovice – Byškovice U14: „Po velmi vážném zranění jde fotbal stranou a celý tým přeje Matymu brzké uzdravení. Maty drž se a další zápasy až do Tvého uzdravení hrajeme za Tebe“ Co se týče utkání, tak jsme narazili na TOP soupeře, který za dva roky vyhrál všechny soutěžní zápasy a musíme sportovně uznat, že s takovou individuální i týmovou kvalitou z hlediska dovedností, součinnosti, herního myšlení, sebevědomí a talentu na jednotlivých postech se momentálně nemůžeme srovnávat. Kluci měli výborný přístup k utkání z hlediska základních sportovních atributů – nasazení, obětavost, týmovost a díky tomu, že jsme se soupeřem vydrželi kondičně, takticky i mentálně na vysoké úrovni až do konce utkání, tak se jedná o prohru se ctí.“

Patrik Zeidler, hlavní trenér FK Dukla Praha U14: „Velmi podnětné utkání jsme odehráli v Byškovicích, kde své domácí zápasy hrají FK Neratovice. Na těžkém, bahnitém terénu jsme sice od úvodu dominovali, ale v zakončení jsme nebyli vůbec efektivní. Asi od 20.minuty jsme přestali předržovat míče, hru zrychlili, zvýšili tlak na domácí obranu a výsledkem byly 4 vstřelené branky. V druhé půli došlo k totálnímu "zatmění" celého týmu. Tolik přihrávek dozadu a technických chyb při přihrávce, přebírání míče, zakončení, jsme neudělali za celou podzimní část dohromady. Domácí si na nás v klidu počkali v bloku a svým nasazením nám nedovolili se ve druhém poločase prosadit. Nevěděli jsme si rady s finální fází, jak překonat neratovickou řadu a když se to už povedlo, nedokázali jsme kvalitně zakončit. Naopak to byli domácí, kdo vstřelil jedinou branku druhého poločasu po jedné z našich zbytečných přihrávek dozadu. Neratovicím děkujeme, že nám po celý zápas srdnatě vzdorovali a utkání nedali zadarmo“.