Fotbal Neratovice - Byškovice U14 – FK Ústí nad Labem U14

Ve čtvrtém kole České divize starších žáků kategorie U14 jsme se na domácím hřišti v Byškovicích utkali o další mistrovské body s týmem FK Ústí nad Labem.

Fotbal Neratovice - Byškovice U14 – FK Ústí nad Labem U14  2:6 (0:1)

Branky: Brčák Adam, Šulc Prokop.

Sestava Fotbal Neratovice – Byškovice U14: Šimáček Miroslav, - Uher Kryštof, Hruška Filip, Buzalka Matyáš, - Šulc Prokop, Polák Vít, Dandár Filip (70 min. Hrstka Dominik), Chytrý Adam (41 min. Kroupa Martin), Dvorščík David (60 min. Suldovský Štěpán), - Kolouch Matyáš, Brčák Adam.

Trenér: Fibiger Lukáš, Panocha Michal.

Vedoucí mužstva: Cikánek Luboš

Sestava FK Ústí nad Labem U14: Čítek Lukáš, - Kincl Štěpán, Aubrecht Matyáš (50 min. Drdla Michael), Dvořák Jan, Krovak Jiří Matyáš, - Jabůrek Jiří, Kučera Filip, Derynk Daniel (60 min. Loupušan Petr), Čuda Jakub, - Šetl Filip (50 min. Jankovská Denisa), Nypl František.

Trenéři: Mittner Aleš, Vlasák Miroslav.

Vedoucí mužstva: Jankovská Jitka.

Lukáš Fibiger, hlavní trenér Fotbal Neratovice – Byškovice U14: „Dobrý vstup do utkání a v prvních pětadvaceti minutách aktivní hra s vysokou dávkou agresivity a kvalitou v hernosti. Bohužel se nám v tomto herním úseku nepodařilo vstřelit branku i přesto, že jsme si vypracovali dvě velmi zajímavé brankové příležitosti. Poté jsme inkasovali z pokutového kopu a naše hra od té doby výrazně upadla. Ve druhém poločase za stavu 0:2 jsme změnili rozestavení a soupeř nás trestal z rychlých protiútoků a dal nám lekci z produktivity. Náš týmový výkon v dnešním utkání nebyl dobrý, stejně tak jako práce realizačního týmu a individuální výkony všech hráčů, kteří zahráli pod svoje možnosti a jasně se ukázalo, že pokud si někde slevíme z náročnosti, tak prostě nemůžeme být úspěšní. Nepřeceňovali jsme předchozí vítězné zápasy a nebudeme podceňovat ani dnešní porážku, kterou si musíme především dobře vyhodnotit. Věřím, že teď ukážeme jak silný jsme TÝM, který se chce neustále zlepšovat. V neposlední řadě je potřeba sportovně pogratulovat soupeři k vítězství.“