V sobotním dopolední hostujeme ve Štětí

SK Štětí - FK Neratovice-Byškovice

neraSteti

V sobotu 14.5. sehrajeme od 10:15 mistrovské utkání ve Štětí. To dosud nasbíralo z 24 odehraných kol 35 bodů za 9 vítězství 8 remíz a 7 proher při skóre 36:30, za což mu patří 8 místo v tabulce.   V posledním kole hostovalo v Březové kde prohrálo 3:1, po poločase 1:0. Naši borci se v posledním kole utkali se Slaným a zvítězili 2:0, po poločase 0:0.

Utkání řídí - p.Pánek Michal, Řeháček Lubomír a Bohata Antonín             delegát - p.Prislupský Martin

SK Štětí vyznává červenou a nebo modrou barvu dresů

V podzimním utkání jsme štětí přehráli 2:1, pojďme si utkání ještě jednou připomenout

Vítěznou šňůru jsme prodloužili

Anglický týden jsme zakončili vítězně s nebezpečným Štětím. To dokázalo obrat o body v prvním kole Most-Souš a tak jsme nesměli nic podcenit. Tři zápasy v sedmi dnech se projevily v prvním poločase těžkopádným pohybem obou mužstev a vázla i rozehrávka. Vyložené šance si ani jedno z mužstev nevytvořilo a tak skončil poločas bez branek.

Po domluvě v kabině jsme se ve druhé půli přeci jen zvedli. Zjednodušili a zrychlili jsme hru a rázem jsme Štětí začali přehrávat a přicházeli i šance. V 52 minutě si naběhl na rozehraný volný kop Buriánek, odcentroval a náš nejlepší střelec Klobása donesl na hrudi pohodlně míč do sítě - 1:0. O deset minut později jsme se radovali podruhé. Agilní Vorasický si naběhl z pravé strany na vápno a jeho utažená rána skončila u pravé tyče Sailerovi branky – 2:0.

Dál jsme kontrolovali hru, ale přidat další branku nám nebylo souzeno. Hosté se snažili hrozit hlavně z brejků. Když už se zdálo, že utkání skončí naším dvougólovým vedením tak hostům vyšel v 89 minutě brejk po pravé straně, který zakončil nejlepší hráč hostů Vokoun a snížil na konečných 2:1.

Naši borci zejména zlepšeným výkonem ve druhém poločase dokázali pošesté v řadě zvítězit a dál drží pozici lídra soutěže. Tu budeme chtít potvrdit v sobotním odpoledni v daleké Březové.