U17 - výhru nad Hradcem hodnotí Korby

Fotbal Neratovice - Byškovice U17 - Slavia Hradec králové    2:0

29Korby kopie

Hodnocení Ondřeje Korbeláře, brankáře FKNB U17:

"Dne 4. Září ve 12:15 se odehrálo v Neratovicích mistrovské utkání České ligy dorostu. Domácí tým byl produktivnější už od samého startu utkání. Atmosféra zápasu byla vyhrocená, oba týmy bojovali o první body. Neratovice se dostali ve 25 minutě do pokutového území, ale bohužel Vaška Peštu sestřelil ktálovehradecký stoper k zemi a domácí měli penaltu. Pokutovým kopem Matyáš Zan poslal Neratovice do vedení. Samozřejmě tato gólovka ovlivnila psychickou stránku soupeře. Celý první poločas drželi míč a soupeře pustili jen do jediného centru, který skončil v rukavicích brankáře. Začínal nám 2 poločas a soupeř začal tlačit na pilu, sice jsme byli na míči o dost častěji, ale soupeř využíval 2 hrotové útočníky k breakům. Naštěstí, žádný brake nebyl gólový. Uběhla 2. polovina druhého poločasu a Matyáš Zan vstřelil branku líbezným balónkem od rohové praporku. Myslím si, že tímto gólem se ukázalo, že výhra patří domácím."