U17 - utkání s Teplicemi hodnotí Séba

FK Teplice U17 - Fotbal Neratovice - Byškovice U17 14:1

1Seba

Hodnocení Sebastiana Novotného, brankáře FKNB U17:

" Prvních 20 minut zápasu jsme byli důstojným soupeřem, pak jsme udělali chybu a Teplice nás potrestali 1:0,  Tepličtí hráči zvedli, dostávali se více a více do vyloženích šanci a začali je proměňovat. Věděli jsme, že to bude těžký soupeř, což se potvrdilo, ale chtěli jsme hrát s ním fotbal. Nedali nám ani kousek prostoru ve druhém poločase. Nemusíme se stydět za svůj výkon, měli jsme tam pár náznaku šancí. Druhý poločas se mi zdálo, že nám také došly síly. Hráči Teplic diktovali tempo zápasu. Když jsme měli balón na svých kopačkách, tak buď jsme to vyřešily špatnou přihrávkou nebo jsme to balón ztratili. Když přišli střídající hráči do hry, tak ji moc neosvěžili. Druhý poločas se to jen na nás valilo.  Tepličtí hráči si s nás dělali co chtěli nepůjčovali nám balón.Byli na tom lépe fyzicky. Měli chuť nastřílet co nejvíc gólů. Chtěl bych pochválit všechny, že se nebáli nastoupit do zápasu s týmem, který se drží v naši soutěži v popředí tabulky. Nakonec, bych hlavně chtěl pochválit Matyáše Zana, v poslední minutě si takhle dojít pro penaltu se jen tak nevidí."