U17 - utkání z Duklou hodnotí Poldy

FK Dukla Praha U17 - Fotbal Neratovice - Byškovice U17 8:1

5Poldy

Hodnocení Jana Poláka, záložníka FKNB U17:

"Náš nevýrazný vstup do zápasu ovlivnil ráz celého prvního poločasu. Po nezodpovědnosti, nedůrazu v osobních soubojích a hrubých chybách v rozehrávce jsme soupeři nabídli hned v úvodu  utkání několik gólových příležitostí. Domácí využili brzkou penaltu již v páté minutě. Do konce poločasu přidali dva další góly- jeden znovu z pokutového kopu.  Z naší strany se také projevila aktivita útočit a vytvořili jsme si pár zajímavých šancí, které ale pouze  šancemi zůstaly- v první půli jsme nedokázali vstřelit žádný  gól. Druhý poločas opět odstartoval gólem do naší sítě. Ve zbývajících 40 minutách Dukla přidala další branky, my už jen skóre zápasu “korigovali“ jedním gólem. Osobně mi v našich zápasech  chybí   projev čerstvé síly na hřišti po střídání. Zápas se výsledkově (a to hlavně po prvním poločase- 3:0 ) dal zvládnout daleko lépe."