U10 - změřila síly s Tempem Praha a Teplicemi

27.5.2021 - jsme si na naši novou UMT pozvali tým Tempo Praha, se kterým jsme se utkali na dvou hřištích, systémem 5+1. Na prvním hřišti kluci předváděli pěkný fotbal plný dovedností, hráli v rychlosti, příkladně bojovali. Kombinační akce začínali už od brankářů, kluci hýřili pohybem, byly vidět různé rotace hráčů a za to byli odměněni v podobě míče v soupeřově síti. Po klukách chceme hodně soubojů 1vs1, což bylo k vidění, takže s celkovým výkonem na tomto hřišti panovala veliká spokojenost.  

Nominace: Lajn, Hříbal, Žilka, Zajac, Novotný, Bodruh, Málek, Zloský

Výsledek: FKNB - Tempo 18:12

Na druhém hřišti se nám tolik nevedlo, byli jsme pomalejší, organizace hry nám vázla, soupeř byl fotbalovější, dravější a zaslouženě na hřišti dominoval. Klukům se nedá upřít snaha, ale pouze ta s takto silným soupeřem nestačí. Asi největší rozdíl byl v pohybu hráčů bez míče, kterého bylo z naší strany málo. Dá se říct, že nejčastějí hrál pouze hráč s míčem + max. 1 další hráč a ostatní se nenabízeli. S klukama jsme si vše rozebrali a budeme se snažit na tom zapracovat :-)

Nominace: Šťastný, Kučera, Bujenita, Žežulka, Shnurenko, Farka, Bláha, Hemerle

Výsledek: FKNB - Tempo 7:26

 

6.6.2021 - jsme si udělali krásné fotbalové dopoledne, kdy jsme zavítali na teplická Stínadla. Ve velmi příjemném prostředí hned vedle domácí AGC arény jsme změřili síly s klukama z FK Teplice. Naši borci vlétli do zápasu natěšení a chuť i vůle jim vydrželi až do konce utkání. Hrálo se na dvou hřištích (5+1, poprvé 3x30 min, 2x8 hráčů) a s radostí můžeme konstatovat, že se naši šikulové neztratili, ba naopak předváděli skvělé individuální výkony, okořeněné spoustou povedených kliček. Nejen individuální výkony, ale i týmový výkon byl na dobré úrovni, kluci makali jeden za druhého a tak to přesně má být. Kluci reprezentovali náš klub v dobrém světle a za to zaslouží velkou pochvalu. Další poděkování letí do řad rodičů, kteří přijeli své oblíbence podpořit v hojném počtu a na konci utkání si užili " děkovačku i s hráči ". Třešničkou na dortu byla společná fotka týmu s fotbalovou ikonou Pavlem Verbířem a také s dresem Tomáše Součka z West Hamu, který dorazil z Anglie pro výherce dovednostní soutěže.

Nominace: Šťastný, Kučera, Bujenita, Žežulka, Shnurenko, Farka, Lajn, Hříbal, Žilka, Zajac, Novotný, Bodruh, Málek, Zloský, Škabrada, Šolc

Výsledek: FK Teplice - FKNB 30:42