U17 - S Meteorem za 3 body

meteor

V dalším kole České ligy mladšího dorostu U17 jsme se utkali na domácím hřišti s týmem FK Meteor Praha.

FK Neratovice - Byškovice U17 - FK Meteor Praha  3:1 (2:0)

Branky: Radek Šiler 2, Radek Douša

Sestava FK Neratovice - Byškovice U17: Petr Karásek, - Marek Chalupecký, Martin Tauchman, Daniel Kosina, Jakub Sušil, - Karel Muzar (79 min. Ondřej Mára), David Schnedorfler, Tomáš Maršálek (63 min. Michal Voljanskij), Jan Fantík, - Jakub Klouda (79 min. Matyáš Zan), Radek Šiler (63 min. Radek Douša).

Trenéři:Lukáš Fibiger, Jaroslav Langmajer

Vedoucí mužstva: Petr Fantík

Sestava FK Meteor Praha Praha: Jan Petřík, - Matěj Sokup, Daniel Nykl, Matěj Dvořák (63 min. Vojtěch Pešek), Jan Vlček, -Jakub Liška, David Pecháček, Lukáš Negru (89 min. David Dlouhý), Sebastien Koffi (35 min. Teodor Musil), Tomáš Novotný (89 min. Matěj Steiner), - Martin Kalhous (89 min. Jiří Hladký).

Trenéři: Jakub Pírko, Lukáš Verner, Jan Petřík

Vedoucí mužstva: Josef Dlouhý

Lukáš Fibiger, trenér FK Neratovice - Byškovice U17:” Předvedli jsme velmi aktivní nástup do utkání a zaslouženě jsme po dvaceti minutách vedli 2:0. Poté jsme úplně zbytečně ztratili kompaktnost, chyběl nám pohyb, ztráceli jsme jednoduché míče a tím jsme se dostali pod tlak soupeře, který si vytvořil několik nebezpečných standardních situací. V poločasové přestávce jsme změnili rozestavení s cílem zesílet střed hřiště. Ve druhém poločase jsme nedokázali proměnit pokutový kop, nastřelili jsme tyč a soupeř nás poté potrestal ze standardní situace. O výsledku utkání jsme rozhodli těsně před koncem po výborně vyřešeném kontru do otevřené obrany hostujícího týmu. Vážíme si velmi cenného vítězství a za výsledek je potřeba celému týmu poděkovat, ale herně na sebe musíme být daleko více nároční.”