HES CUP 2019

28.10. - o státní svátek se nám podařilo uspořádat kvalitně obsazený turnaj, který se konal na hlavním stadionu v Neratovicích. Turnaje se mělo zúčasnit celkem 12 týmů, ovšem na poslední chvíli se jedno mužstvo omluvilo, a tak ještě než turnaj začal, museli jsme jako pořadatelé vyřešit herní plán. Kluci trenéři, organizátoři, pořadatelé v jedné osobě si s tím poradili na výbornou a turnaj se rozběhl v plné parádě. Celý den nám přálo počasí a krásná utkání se střídaly na všech hřištích. 

Mužstva byla nalosována do skupin:

Skupina "A"   Skupina "B"
1.  Neratovice "žlutí"   1. Neratovice "červení"
2. Bohemians "zelení"   2. Příbram
3. ČLU Beroun   3. Bohemians "pruhovaní"
4. Junior Chomutov   4. Uhlířské Janovice
5. Meteor Praha   5. Nymburk
      6. Ervěnice - Jirkov

Po soubojích ve skupině došlo na zápasy o celkové umístění, tyto zápasy měly vše a kluci předváděli krásné akce, povedené kličky i gólovou radost. Samozřejmě došlo i na penalty, a tak jako po celý turnaj se předvedli i brankáři. Po celou dobu turnaje trenéři sledovali výkony nejen svých svěřenců, jelikož trenéři na konci turnaje volili i individuální ceny - konkrétně: nejlepšího hráče, bránkáře i střelce.

Celkové umístění: 
1. Bohemians "zelení", 2. Meteor, 3. FKNB "červení", 4. Příbram, 5. Ervěnice-Jirkov, 6. Beroun, 7. Bohemians "pruhovaní", 8. Chomutov, 9. FKNB "žlutí", 10. Nymburk, 11. Uhlířské Janovice

Věříme, že se všem zúčastněným turnaj líbil a že se uvidíme při dalších podobných akcí, které náš klub hodlá nadále pořádat. Vidět tolik mladých nadějných fotbalistů, kteří mají radost z toho, že se můžou prohánět po hřišti, je krásná podívaná.

Hodnocení trenérů FKNB:
Jsme rádi, že jsme mohli postavit dva týmy a že si zahráli skoro všichni hráči z našeho kádru. Silní soupeři prověřili kvality obou týmu FKNB, ukázali nám všem slabiny, na které se musíme zaměřit. Týmu červených, který je ostřílený z miniligy se dařilo více,  ale i v týmu žlutých si někteří kluci vysloužily pochvalu. Takže kluci díky za reprezentaci klubu a již teď se těšíme na další podobné turnaje v Neratovicích.

Fotogalerii z turnaje najdete >>zde