U19 prohrála po ostudném výkonu na Admiře

Sestava: Kundrát - Majerech, Tampír, Plaček, Novák - Strniště, Bucha - Šmejkal, Malák, Astaloš - Tesař

Náhradníci: Svoboda, Jašurek, Ciolek, Atovmian, Blažek

Střídání: 72´Svoboda -> Šmejkal, 75´ Jašurek -> Malák85´ Atovmian -> Astaloš

ŽK:  18´Tampír, 65´Malák

astalos

Hodnocení Dominika "Astyho" Astaloše, hráče U19:

V dnešním zápase jsme zavítali na hřiště Admiry Praha. Věděli jsme, že nás určitě nečeká lehký soupeř, protože je před námi a má celkem formu. Bohužel už při rozcvičce jsme viděli, že i hřiště není vůbec dobré, takže jsme se s tím museli nějak vypořádat. Už v úvodu utkání na nás soupeř vlétl a my měli velké problémy se ubránit. Ve 13. minutě jsme dostali gól z rohu a soupeř už to do nás jen sypal. My jsme vepředu nic neudělali, takže jsme logicky nemohli dát ani gól. Do druhého poločasu jsme si řekli, že ještě není nic ztracené, ale opět jsme si nic moc nevytvořili. Konečný výsledek je 9:0 a my máme co dělat, abychom tenhle výkon neopakovali doma proti Teplicím.

admira

Hodnocení Pavla Gregora, trenéra domácích:

"Dnes jsme dosáhli magické hranice čtyřiceti bodů. Proč magické? Vzpomeňme na začátek soutěže, kdy jsme uzavírali tabulku a takový počet bodů by nečekal ani největší optimista. Dnešním exhibičním výkonem jsme udělali radost všem, kteří nám drží palce celý rok. Přestože počasí bylo dnes pod psa, v areálu vládla radost. Čeká nás závěr soutěže a můžeme jej využít, ne na nezodpovědné a nedisciplinované dohrání, ale k přípravě na rok příští. Polovina hráčů se již chystá na dospělou kategorii a druhá na vůdčí úlohu v posledním mládežnickém roce... Za měsíc je konec, uteče to rychle, a já si moc přeji uchovat atmosféru a krásné vzpomínky na náš kolektiv. Takže...nic nepodcenit a jedeme dál! A za dnešek, díky moc..."