V sobotním dopoledni hostíme Březovou

FK Neratovice-Byškovice - FK Olympie Březová

neraBrezov

VS

V sobotu 18.5. se od 10:15 utkáme na domácím hřišti s Olympii Březovou. Ta je v současnosti sousedem v tabulce na 10 místě se stejným ziskem 38 bodů jako naše mužstvo při pasivním skóre 35:42.  V posledním zápase hostila sestupem ohrožený Most který smetla 5:1, po poločase 3:0. Naši borci po dobrém výkonu přivezli z Chomutova bod za remizu 0:0, když jsme nezvládli pokutové kopy .

Utkání řídí - p.Tupý Petr, Vrchota Jaroslav a Němec Václav            delegát - p.Krejčí Zdeněk

Březová vyznává žlutočernou a nebo zelenou barvu dresů.

Na podzim jsme z Březové přivezli bod za remizu 0:0, pojďme si utkání ještě jednou připomenout

Z daleké Březové s bodem

hrdaskozy

Po vítězství nad Chomutovem jsme chtěli bodovat i v Březové a to se nám nakonec podařilo.

Stejně jako před týdnem jsme sehráli první poločas velice dobře a domácí jsme do ničeho nepustili a sami jsme si vytvořili tři velmi dobré šance. Jejich zakončení ale nedopadlo podle našich představ. Nejprve Ďurinda po centru Hrdého mířil hlavou vedle. Poté Hrdý po zaváhání domácího golmana neprotlačil míč do branky. Tu úplně největší ale zazdil těsně před odchodem do kabin ten nejzkušenější. Po pravé straně se protáhl Vorasický a přesným centrem po zemi našel volného Kozáka který místo zakončení z první chtěl udělat brankaři kličku jenže ten úmysl vystihl a šanci zlikvidoval.

Druhá půle se nám  vůbec nevydařila. Kazili jsme jednoduché přihrávky, neudrželi míč, propadali v osobních soubojích a to byla voda na mlýn domácích. Ti zvýšili svoje úsilí a rázem si vytvořili tlak a to hlavně ze standardních situací. Z jedné takové se míč po stříleném centru a nadzvednutí našim Hrdým otřel o břevno. A protože měli mušku vychýlenou a nebo je vychytal Dědek skončil zápas bez branek.

V penaltách jsme tentokrát propadli a hned dvě jsme neproměnili. Druhý bod si tak připsali domácí.