U19 vysoko porazila Čáslav

caslav2

FKNB U19 - FK Čáslav 6:1 (4:0)

Branky: 7´Tesař, 12´Strniště, 15´Majerech, 20´Kundrát (pen.), 60´vlastní, 82´Atovmian

Sestava: Kundrát - Novák, Majerech, Plaček, Martinec - Strniště, Bucha - Astaloš, Malák, Šmejkal - Tesař

Náhradníci: Ciolek, Tvrdý, Atovmian, Jašurek, Pospíšil, Džurynskyj

Střídání: 49´ Ciolek -> Malák, 60´ Tvrdý -> Strniště, 69´ Atovmian -> Astaloš, 72´Jašurek -> Martinec, 85´Pospíšil -> Tesař

zamecnik u19

Hodnocení Radka Zámečníka, trenéra U19:

Další utkání jsme konečně sehráli doma - s Čáslaví. Prvních 25min bylo z naší strany perfektní, vstřelili jsme 4 branky, potom tempo upadlo a do poločasu se už nic nestalo. Ve druhém poločase, který moc fotbalovosti nenabídl, jsme vystřídali a na hřiště se podívali kluci z U17 a utkání se dohrávalo. Pozitivum: důležité tři body.

strniste

Hodnocení Petra "Strnyho" Strniště, autora druhé branky zápasu:

Ve středu 1.5. jsme doma hostili tým z poslední příčky tabulky, a to Čáslav. Znamenalo to pro nás, že musíme vyhrát, aby nás týmy ze spodních příček nedoháněli. Kvůli marodce jsme věděli, že to nebude lehký a museli začít od první minuty. To se nám dařilo a v 7. minute jsme šli do vedení zásluhou Tesiho. Do 20. minuty jsme přidali další 3 branky a zápas jsme měli pod kontrolou. Zbytek poločasu jsme drželi míč, vytvářeli jsme šance, ale neproměňovali jsme je. Druhý poločas jsme už moc šancí dát gól neměli a měli jsme problémy se standartkama Čáslavi. Zbytek zápasu jsme si ale pohlídali a vyhráli 6:1. Doufám, že se náš tým uzdraví co nejdříve a v neděli přejedeme Pardubice.

caslav
Hodnocení FK Čáslav, oficiální web klubu:

Utkání rozhodly první minuty, kdy jsme inkasovali po zbytečných ztrátách ve středu hřiště. Domácí byli agresivnější, důraznější a chtěli vyhrát. My jsme se zúčastnili a ještě přišli o dalšího zraněného hráče. Svůj penaltový zákrok odnesl Beran. Paradoxně jsme se mohli do zápasu vrátit ještě v prvním poločasu. Jenže když se nedaří, nezvládli jsme proměnit ani vyložené šance. Vrchol zmaru předvedl ve drhé půli Vávra, který při odkopu z vápna trefil míč tak, že skončil v šibenici Kocprdovy brány.

Hodnocení FK Čáslav, trenér:

Trápení pro nás pokračuje. Od zimní pauzy jsme přišli už o několikátého hráče. Po odchodech Salače a Suchého, ukončení kariéry Vargy a vážných zraněních Vágnera, Olivy, Pytlíka a Kurky se v minulém kole zranil kapitán Havrda a v neděli gólman Beran. Navíc jsme se museli obejít bez Batelky (atletické závody) a dopadli jsme tak, jak jsme dopadli.Pokud si tohle uvědomíme, ani se na kluky nemůžeme zlobit. Jsme rádi, že to odehrajeme a neopakujeme Liberec. V posledních šesti kolech musíme zvednout hlavu. Boj o záchranu soutěže nevzdáváme. Porveme se o to. Náchod i Olympie mají podstatně težší los, my hrajeme 4x doma s týmy ze spodku tabulky. Věřím, že to zvládneme.