V pátek dopoledne hostíme Meteor

FK Neratovice-Byškovice - Meteor Praha VIII

nerameteor

V pátek  17.4. se od 10:15 představíme na domácím hřišti kde hostíme pražský celek Meteor Praha. Ten, stejně jako naše mužstvo, po velmi dobrém podzimu na jaře nepotvrzuje podzimní výkony. Z jarních odehraných šesti kol dvakrát vyhrál a čtyřikrát prohrál a vyklidil přední příčky tabulky. V současné tabulce je po 21 odehraných kolech na 7 místě, když získal 34 bodů při skóre 31:24 a je tak naším sousedem v tabulce
 Naši borci prohráli poslední tři zápasy a se ziskem 32 bodů jsou na 8 místě. V utkání s Meteorem budeme chtít přerušit nepříjemnou šňůru tří proher a konečně získat tři body.

Utkání řídí - p.Janíček Marek, Hrkal Václav a Vychodil Tomáš            delegát - p.Hamouz Robert

Meteor vyznává zelenobílou a nebo červenou barvu dresů.

Na podzim jsme na Meteoru remizovali 1:1 a na PK prohráli 7:6. Pojďme si utkání připomenout

Z Meteoru s bodem

hrdaskozy

Na Meteor jsme odjížděli po třízápasové vítězné šňůře a tak jsme i zde chtěli bodovat. O vítězství  jsme nakonec přišli šest minut před koncem a tak vezeme alespoň bod za remizu.

Oproti minulému zápasu udělal trenér hned tři změny v sestavě a na výkonu to bylo hodně znát. Od začátku jsme tahali za kratší konec a domácí si vytvořili tři tutovky a jen díky Dědkovi, který nás podržel se ukazatel nepohnul. Tu největší měli těsně před odchodem do kabin v podobě pokutového kopu za ruku. Míč si postavil Frohna ale Dědek v naší brance se opět vyznamenal a vytěsnil střelu na tyč a ven. Z naší strany stála za zmínku jen dalekonosná střela Hrdého která ale skončila těsně nad brankou.

Po prostřídání jsme do druhé půle vstoupili mnohem lépe a rázem se hra vyrovnala a začali jsme soupeřovu obranu mnohem častěji zaměstnávat. V 64 minutě vyrobila domácí obrana hrubku ale naší šanci zmařil Toman v brance domácích. Náprava přišla o tři minuty později. To jsme předvedli parádní akci na jejímž konci jsme se radovali. Kokoška prošel  středem hřiště našel přihrávkou mezi beky Ďurindu, ten byl na hřišti minutu, který zatáhl míč po levé straně a přízemním centrem našel volného Hrdého pro kterého nebyl problém zavěsit a poslat nás do vedení.
  Domácí ve snaze o vyrovnání vsadili vše na útok a zatlačili nás na naší půlku. Do šancí jsme je ale nepouštěli a co prošlo likvidoval pozorný Dědek. Když se již zdálo že odvezeme všechny body přišla 86 minuta. V té jsme zcela propadli po centru do vápna kde jsme nechali volného Hrdinu v klidu zpracovat míč a prostřelit Dědka - 1:1. Zbytek zápasu se dohrál mezi vápny a tak přišli na řadu pokutové kopy. V těch byli úspěšnější v sedmé sérii domácí a berou tak druhý bod.

Ve čtvrtém utkání v řadě jsme bodovali a získaný bod z horké půdy Meteoru budeme chtít příští pátek dopoledne potvrdit v domácím utkání s dalším pražským mužstvem - Motorletem.