1.kolo - U8 krajská miniliga

6.4.2019 - dlouho očekávaná akce, na kterou jsme se všichni těšili a jsme rádi, že hned v prvním kole jsme mohli přivítat týmy na domácí půdě. Celkové obsazení kvalitními týmy je předurčeno k tomu, že se budou hrát těžké a kvalitní zápasy, které kluky můžou posunout v jejich výkonnosti. Tato očekávaní se hned v prvním kole splnila, byly vidět výborné individuální výkony, pěkné akce, spousta branek a hlavně velká radost i chuť do fotbalu v podobě mladých fotbalových nadějí.

Nominace FKNB U8: Lajn, Hříbal, Málek, Filip, Kučera, Farka, Bláha

Naši kluci z FKNB se předvedli v tom nejlepším světle, prosazovali se jak individuálně, tak díky kolektivnímu výkonu. Nasázeli soupeřům 17 branek a inkasovali 18 gólů, což svědčí o jejich povedené fotbalové sobotě. Všichni kluci, kteří se účastnili zaslouží pochvalu, i když mezi výkony jednotlivců byly samozřejmě rozdíly a někteří budou muset v určitých směrech zamakat. Mezi naše velké opory tento den patřili Táďa Lajn a Tobík Hříbal. Táďa předváděl krásné kličky i ukázkové zakončení a Tobík zas sílu a fyzicky náročný fotbal. Ostatní kluci nechtěli zůstat stranou a taky se zaskvěli a předvedli své přednosti - Tobas (příkladná bojovnost), Málčus (rychlost i bojovnost), Maty (dynamika), Dany (kličky), Honzík (bojovnost).

Věříme, že forma a vznik této krajské miniligy je skvělá možnost pro kluky, aby se posouvali dál. To, že jdeme správnou cestou, ukazuje i fakt, že už se hlásí další týmy. Jsme rádi, že se první turnaj vydařil, všechny týmy si ho užily a už se těšíme na další kola, takže brzy hurá do Sedlčan...