Branky: 20´Strniště, 50´Tesař, 76´Zamazal

Sestava: Kundrát - Majerech, Tampír, Zamazal, Martinec - Strniště, Bucha - Tesař, Malák, Šmejkal - Bonaventura

Náhradníci: Novák, Astaloš, Atovmian, Pospíšil, Džurynskyj

Střídání: 46´ Astaloš -> Tampír, 80´ Novák -> Tesař, 85´ Pospíšil -> Malák, 88´ Atovmian -> Šmejkal

ŽK:  14´Martinec, 16´Šmejkal, 58´Zamazal, 85´Kundrát

zamecnik u19

Hodnocení Radka Zámečníka, trenéra U19:

Utkání s Bohemians bylo z naší strany úplně jiné než před týdnem v Boleslavi. První poločas jsme dvakrát prohrávali, poprvé jsme dokázali ještě srovnat na 1:1, ale na druhý gól jsme do poločasu zareagovat nedokázali. Bohemka byla v prvním poločase lepším týmem, své další šance neproměnila a nás podržel vynikající Kuba Kundrát. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře, vytvořili jsme si šance a dvě jsme proměnili. Soupeře jsme ve druhém poločase do ničeho vyloženého nepustili a po bojovném utkání získali tři body. Klukům bych chtěl poděkovat za bojovnost a kolektivní výkon.

zamazal

Hodnocení Patrika "Maziho" Zamazala, střelec vítězné branky:

V neděli 7. dubna jsme na domácí půdě v Neratovicích, konečně na hlavním hřišti, přivítali klokany pražské Bohemians. Po několika porážkách v řadě nás tedy nečekal doma lehký soupeř. S klukama jsme ale nechtěli nechat klokanům, před domácím publikem, nic zadarmo. Pokyny a naše snaha smiřovaly k tomu, aby se neopakoval průběh zápasu z minulého týdne. Chtěli jsme soupeře dostávat pod tlak a dostupovat je, abychom je donutili dělat chyby z kterých bychom si mohli vytvořit šance. Z počátku se nám to moc nedařilo a Bohemians měla navrch, vytvořili si několik šancí, z nichž ta v 15. minutě skončila pro ně úspěšně. My jsme ovšem rychle odpověděli akcí, která začala centrem na Máju (Petra Majerecha), tomu se podařilo nacentrovat balón do vápna, kde míč propadnul k osamocenému Strnymu a ten jednoznačně šanci proměnil. Bohemka ovšem na nás dále tlačila a vytvářela si šance z nichž další proměnila a o chvíli později měla možnost rozhodnout utkání, v podobě pokutového kopu. Zde, a i po zbytek celého utkání nás skvěle podržel Kundrys (Jakub Kundrát). O poločase jsme si řekli co změnit, abychom měli šanci se v druhé půli porvat o body. S jednou vynucenou změnou na stoperovi jsme vstoupili do druhé půle s chutí utkání zdramatizovat. Mezi klukama jsme si ze srandy říkali, že jsem jediný, kdo z celého týmu ještě nevstřelil gól. Do druhého poločasu jsme vstoupili celkem dobře a dařilo se nám vytvářet si kombinace či nějaké šance. Po jedné z těchto kombinací na pravé straně se míč dostal až k Tesimu (Jakub Tesař), který se ocitl sám před brankářem a v této pozici nezahálel. Sice jsme “pouze” srovnali na 2:2 ale cítili jsme, že soupeř dělá více chyb a nedaří se mu tolik držet míč jako v první půli a je tedy šance na zázračné otočení skóre. Podařilo se nám si vytvořit nějaké standardní situace v zajímavých pozicích, ale žádná z těchto neohrozila přímo bránu. Až v 78. minutě jsme zahrávali rohový kop. Rohu se ujmul Šmejky (Radek Šmejkal), který mě parádně našel v malým vápně na sehraný signál a mě se podařilo tuto šanci v hlavičkovým souboji proměnit. Ale stále do konce zbývalo něco přes 10 minut. V tomto závěru jsme ale už Bohemce nepřipustili si vytvořit nějakou výraznější šanci. Senzace byla na světě, kdy se nám po dvou srovnání skóre dokonce povedlo otočit celý zápas a brali jsme tři body. V tomto utkání se ukázala síla mužstva jako celku, každý bojoval až do konce. Tyto tři body jsou velice důležité jak pro tabulkové postavení, tak pro naše psychické rozpoložení.