U19 - FK Jablonec

 jablonec

FKNB U19 - FK JABLONEC 0:1 np (0:0)

Sestava: Nosek - Bonaventura, Majerech, Zamazal, Stanislav - Strniště, Bucha - Ploc, Malák, Šmejkal - Astaloš

Náhradníci: Minář, Tesař, Maštalíř, Šťovíček, Novák, Džurynskyj

Střídání: 39´ Tesař -> Ploc, 65´ Minář -> Astaloš, 73´ Šťovíček -> Malák,

88´Novák -> Strniště, 90´Maštalíř -> Bonaventura

ŽK:  9´Strniště, 57´Malák


zamecnik u19

 Hodnocení Radka Zámečníka, trenéra U19: 

Utkání s Jabloncem - do posledního utkání na domácím hřišti se silným soupeřem jsme šli pozorně bránit a vyrážet do protiútoku to se nám po kolektivním výkonu povedlo a soupeře který byl po celé utkání lepším týmem jsme do ničeho nepustili a protože směrem dopředu jsme dlouhodobě bezzubí utkání skončilo remízou po pokutových kopech bral druhý bod soupeř.

stovicekv

Hodnocení Václava "Terminátora" Šťovíčka, obvyklého exekutora v penaltových roztřelech:

V neděli 11.11. jsme v posledním domácím zápase roku přivítali FK Jablonec. Potřebovali jsme už nutně bodovat a nejlépe za 3 body. Věděli jsme ze zkušeností z minulého roku, že Jablonec je velmi těžký soupeř. Do zápasu jsme vstoupili jako kdyby jsme byli na bruslích. Půlka týmu klouzala a díky tomu si hosté vytvořili pár dobrých šancích. První polovina zápasu byla docela vyrovnaná, byly vidět šance na obou stranách a taky důležité zákroky našeho golmana Nosiho, díky kterým jsme šli do kabin za bezbrankového stavu. Do druhého poločasu Jablonec vkročil lépe a celý zbytek zápasu určoval hru. Téměř celý druhý poločas jsme se bránili, ale ukázali jsme týmovou bojovnost a o vítězi museli rozhodnout pokutové kopy. Bohužel jsme neproměnili ani jednu penaltu a tak jsme si do tabulky mohli připsat jenom jeden, ale i tak cenný bod. Příští týden v sobotu si jedeme do Čáslavi pro 3 body!

jablonecfk

Hodnocení Michala Kolčavitrenéra hostů:

Očekávali jsme zarputilého soupeře, který bude bránit a hrozit z brejků. My jsme chtěli hrát trpělivě , kombinovat a čekat na šance. Do utkání jsme nevstoupili dobře a domácí nás bojovností a velkou snahou nepustili do hry. Po 20 minutách jsme se začali dostávat do hry, bohužel jsme dvě velké šance Voseckým a Velichem nevyužili. Druhý poločas byl pro nás ještě složitější, když domácí naši branku prakticky neohrozili ani jednou a jenom urputně bránili a zdržovali. Bohužel jsme si s tím nedokázali poradit, když naše pološance zůstali nevyužity a vše jsme završili nastřelenou tyčí Kinčlem v 93 minutě. Při penaltovém rozstřelu se brankář Vajner rozhodl nepřipustit nic jiného než další bod pro nás a chytil tři penalty. Při nekompromisním proměnění penalt Matesem Javůrkem, Velichem a Urbánkem jsme si připsali zaslouženě druhý bod. Hráčům nemůžu vytknout snahu, ale chyběla nám lehkost , větší odvaha a "drajv" směrem dopředu. Utkání nám nabídlo možnost si vyzkoušet hru do hlubokého bloku, s čímž jsme měli problém. Na můj vkus jsme si vytvořili strašně málo vyložených šancí - čtyři za celý zápas a někteří hráči podali průměrné výkony. I přesto by jsme měli takové utkání dokázat vyhrát. Věřím, že nám utkání do budoucna poslouží k tomu, aby jsme se příště zlepšili proti takovému stylu hry soupeře Zdroj: https://fkjablonec.cz/

 

Fotogalerie z utkáníZDE

Tags: