CU Bohemians Praha - FKNB U19   4:1 (1:0)

Sestava: Nosek -  Majerech, Tampír, Zamazal, Stanislav - Strniště, Martinec - Ploc, Bucha, Bonaventura - Malák
Náhradníci: Šmejkal, Šťovíček, Tesař, Novák, Minář, Svoboda

Střídání: 23´ Stanislav -> Šmejkal, 70´Šmejkal -> Tesař, 76´Astaloš -> Ploc, 83´Šťovíček -> Malák, 83´Novák -> Strniště

ŽK: 24´Majerech, 27´Malák

zamecnik u19

Hodnocení Radka Zámečníka, trenéra U19:

Na utkání jsme se moc těšili, začátek utkání byl ovšem zcela v režii domácích, byli všude dříve a my jsme nevěděli kam dřív. Inkasovali jsme brzo branku, po 20 min jsme se zvedli a dostali se konečně do hry. Do poločasu jsme pozorně bránili a spoléhali na rychlé brejky. Ve druhém poločase byla hra vyrovnanější, i když jsme inkasovali 3 branky, ze standardních situací. My jsme si také vytvořili gólové příležitosti, je jen škoda, že se nám je ně podařilo proměnit. S tak kvalitním soupeřem, pokud neproměníme příležitosti, nemůžeme počítat s dobrým výsledkem. I tak mě potěšilo nasazení a bojovnost týmu, kluci se týden po týdnu sžívají s novou soutěží a těšíme se na další utkání -s Náchodem.

tesar

Hodnocení Jakuba "Tesiho" Tesaře, autora naší branky, která zároveň byla jeho premiérova trefa v našem klubu:

Na kvalitním povrchu za hezkého počasí jsme odehráli další zápas ČLD, tentokrát na hřišti v Uhříněvsi proti Bohemians Praha. Vstup do zápasu se nám vůbec nevydařil, když jsme už v 2. minutě inkasovali. V prvních 20. minutách jsme se vůbec nedokázali dostat do hry a soupeř velmi dobře pronikal přes kraje hřiště a dostával se do zakončení. Poté jsme zlepšili hru a podařilo se nám dostat do pár šancí, ale domácí gólman nás dvakrát skvěle vychytal. Druhý poločas jsme začali lépe, ale do šancí jsme se nedostávali a naopak dvakrát inkasovali. Náš jediný gól padl těsně před koncem zápasu po akci středem hřiště, soupeř však ještě v 90.minutě zvýšil na 4:1. Nyní se už musíme soustředit na další domácí zápas proti Náchodu.