V posledním zápase hostíme Louny

 

 

 

 

 

FK Neratovice-Byškovice - FK Louny

neralouny 

          

                                                                                                                                                           

 

 

V sobotním dopoledni 15.6.2024 sehrajeme od 10:15 na domácím hřišti poslední kolo divize sk.B. ročníku 2023/2024. Soupeřem nám budou Louny. Ty v letošní sezoně z 29 dosud odehraných zápasů nasbíraly 19 bodů za 5 vítězství, 4 remízy a  20 proher, za což jim patří 15 sestupové místo. Naši borci v posledním kole hostovali na béčku Admiry a po nevýrazném výkonu remizovali 0:0 a jsou s 56 body a skóre 53:27 na 3 místě tabulky.

 

 

Louny vyznávají oranžovou a nebo modrou barvu dresů

 

 

 

 

Na podzim jsme v Lounech prohráli 1:0, pojďme si utkání ještě jednou připomenout

 

 

Velké rozčarování na úvod. Z prvního mistráku se vracíme s prázdnou

 

 Po pěti letech se nám přihodilo, že v prvním utkání nové divizní sezony jsme vyšli bodově naprázdno. Stalo se tak na hřišti Loun, kterým stačil na výhru jediný gól.

 Naše nová brankářská jednička Jiří Měsíček inkasoval první a jediný gól utkání v 58. minutě. Jeho autorem byla jedna z desítky nových posil domácích. Vytáhlý nigerijský útočník Olajide Daniel Ademuwagun po centru do šestnáctky přetlačil stopera Kalabise a při své premiéře v českých soutěžích pohotovou ranou zarmoutil náš tábor.

 Náš trenérský štáb neskrýval po utkání obrovské zklamání nejen z výsledku, ale také z přístupu hráčů. Po dobré přípravě jsme do utkání špatně vstoupili. Bylo to bez emocí, bez chuti, bez šťávy. Domácí to měli opačně, pracovali, bojovali. Byli všude o krok rychleji než my a zaslouženě vyhráli.

 Takhle to prostě nejde. Špatný přístup až na vyjímky od všech. Musíme za tím zavřít dveře a zvednout to, jako to bylo v přípravě. Dneska to bylo opravdu velké zklamání.

 První reparát můžeme složit už ve středu, kdy v prvním kole Mol cupu přivítáme na svém hřišti třetiligový Most – Souš. Náročný týden pak zakončíme domácím mistrákem s Kladnem, které úvodní výhrou 7:0 nad Českým Brodem potvrdilo roli jednoho z hlavních, ne-li největších favoritů soutěže.

 

Hodnocení utkání

soudek