U19 - Roudnice n.L.

V dalším utkání jarní části ČDD U19 jsme se na hřišti v Horních Počaplech utkali o mistrovské body s týmem VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem.

VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem - Fotbal Neratovice - Byškovice U19 10:2 (4:2)

Branky: Štajnc Tomáš 3, Melichar Dominik 2, Fidler Jakub, Kočí Martin, Malina Daniel, Náprstek Jakub, Naimann Martin, - Voljanskij Michal, Sýkora Tomáš.

Sestava VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem U19: Naimann Martin, - Soušek Pavel, Hotovec Dominik, Marejka Jan (46 min. Malina Daniel), Bidlo Štěpán, - Melichar Dominik, Kotrba Tomáš, Fidler Jakub, Horáček Štěpán, Marejka Jan, - Kočí Martin (60 min. Náprstek Jakub).

Trenéři: Pekař Jakub, Budka Václav, Holub Jan

Vedoucí mužstva: Plicka David

Sestava Fotbal Neratovice – Byškovice U19: Velický Šimon, - Jašek Robert, Vanke Marek (72 min. Balaba Alexandr), Frank Tomáš, Lisec Max, - Sýkora Tomáš, Januška Vítek, - Biasini Giovanni Marco (64 min. Janyš Max), Voljanskij Michal (82 min. Roček Michal), Řezáč Tomáš (82 min. Tříska Adam), - Jedlička Matěj (64 min. Churavý Marek).

Trenéři: Zámečník Radek, Langmajer Jaroslav, Kučera Adam, Fibiger Lukáš

Vedoucí mužstva: Langmajer Jaroslav

Zámečník Radek, hlavní trenér Fotbal Neratovice – Byškovice U19: “Soupeř nás výrazně přehrál ve všech herních, taktických i kondičních aspektech hry. Od nás velice málo z hlediska nasazení, bojovnosti a emocí, což se u nás opakuje, a to je pro mě největší zklamání. I přes ostudný týmový výsledek a výkon je potřeba vidět velmi dobrý individuální výkon Tomáše Sýkory, který by se měl stát příkladem pro naše ostatní hráče, především z hlediska základních sportovních atributů, bez kterých nelze hrát fotbal ani za barákem. Jestli chceme něco změnit, tak musíme začít od tvrdé a poctivé tréninkové práce, protože fotbalová rovnice je jednoduchá JAK TRÉNUJEŠ, TAK HRAJEŠ.“