U19&U17 - H.Beřkovice

V prvním jarním kole okresního přeboru staršího dorostu jsme se na domácím hřišti v Byškovicích střetli o mistrovské body s týmem TJ Slovan Horní Beřkovice.

Fotbal Neratovice – Byškovice – TJ Slovan Horní Beřkovice 15:1 (6:0)

Branky: Jedlička Matěj 4, Šíma Jakub 3, Šoul Daniel 2, Husár Jan 2, Janyš Max, Havel Jan, Polák Jan, Kundrát Václav, - Cibulka Václav.

Sestava Fotbal Neratovice – Byškovice: Korbelář Ondřej, - Kundrát Václav, Polák Jan, Šíma Matěj, Havel Jan, - Churavý Marek, Šíma Jakub, Janyš Max, Šoul Daniel, - Jedlička Matěj, Husár Jan.

Trenéři: Zámečník Radek, Langmajer Jaroslav

Vedoucí mužstva: Fibiger Lukáš

Sestava TJ Slovan Horní Beřkovice: Tichý Matěj, - Kratochvíl Jakub, Auředník David, Vandas Jakub (Pešan Jakub), Sochůrek Matyáš, - Cibulka Václav, Houba David, Hančl Tomáš (Dvořák Daniel), Vandas Filip, - Zavřel Vojtěch, Štundl Alex (Adámek Martin).

Vedoucí mužstva: Němec Miroslav

Zámečník Radek, trenér Fotbal Neratovice – Byškovice: „Hodnocení utkání bych rozdělil na dvě části. Do té útočné jsme byli organizovaní, vytvářeli si velké množství brankových příležitostí a řešili jsme mnoho herních situací do hlubokého obranného bloku soupeře. Naopak v obranné fázi se nám nedařilo a to jak v součinnosti, tak v individuálním pojetí. Chtěl bych také vyzdvihnout výkon soupeře, který působil fotbalovým dojmem a velkou radost mám také z toho, že nám uzdravil dlouhodobě zraněný Ondra Korbelář.“