U19 - FŠ Litvínov

V dalším utkání jarní části sezony jsme se o mistrovské body střetli na umělé trávě v areálu Lomská s domácím týmem FŠ Litvínov.

FŠ Litvínov U19 - Fotbal Neratovice - Byškovice U19 1:0 (1:0)

Sestava FŠ Litvínov U19: Habrdle Tomáš, - Holý Matěj, Kupec Patrik, Mašek Michael, Nguyen Phong Hoai (67 min. Peca Jan), - Vošahlík Jiří (87 min. Jandák Jan), Fiala Tomáš (78 min. Schubada Adam), - Vokáč Jan (78 min. Guláš David), Fialka Tomáš, Hříbal Václav, - Mašek Dominik.

Trenéři: Gergel Tomáš, Kotalík Zdeněk

Vedoucí mužstva: Novák Jan

Sestava Fotbal Neratovice – Byškovice U19: Velický Šimon, - Lisec Max, Vanke Marek, Jašek Robert, Přibyl Šimon, - Sýkora Tomáš, Voljanskij Michal (67 min. Polák Jan), - Biasini Giovanni Marco (87 min. Janyš Max), Řezáč Tomáš (87 min. Kadlec Roman), Šoul Daniel (46 min. Jedlička Matěj), - Šplíchal Jiří.

Trenéři: Zámečník Radek, Langmajer Jaroslav, Kučera Adam, Fibiger Lukáš

Vedoucí mužstva: Langmajer Jaroslav

Zámečník Radek, hlavní trenér Fotbal Neratovice – Byškovice U19: „Velké zklamání z výsledku a také z výkonu mužstva. Především v prvním poločase jsme propadli z hlediska týmového výkonu, nasazení, obětavosti a soubojové činnosti. Druhý poločas je těžko hodnotitelný, protože se hrálo za velmi silného větru a každý míč se nepříjemně vracel směrem k naší brance, ale to rozhodně není žádná výmluva, spíše jsme tuto skutečnost brali, jako trest za námi promrhaný první poločas. Velmi kvalitní individuální výkony v zápase předvedli Marek Vanke a Tomáš Sýkora, bohužel ostatní hráči zůstali svým výkonem daleko za očekáváním. Utkání si opět detailně vyhodnotíme u videa a poctivě se připravíme na páteční domácí utkání proti Vyšehradu.“