U13 - příprava na Xaverově

25.2.2024 - na konci jarních prázdnin jsme vyjeli za kamarády z Xaverova, aby jsme opět poměřily síly. Opět jsme hráli na velkém hřišti systémem 10+1, 2*40 minut a příležitost dostali kluci z šiřšího kádru mužstva i nový hráči, kteří jsou u nás na zkoušku. Znovu jsme vyzkoušeli jiné rozestavění a to 4 - 4 - 2.

Xaverov U13 vs FK Neratovice – Byškovice U13 3:4 (1:1)

Sestava FKNB U13 : Laška – Vokatý, Burian, Bodruh, Tesáček – Žežulka (Kala), Hříbal, Lajn, Shnurenko (Perger) - Nedbal, Šolc (Šenk)

Branky: Nedbal 2, Šenk, Lajn

Trenéři: Václav Žežulka, Ladislav Korbelář, Martin Perger

Hodnocení, trenér Žežulka FKNB U13:

Vstup do utkání se nám příliš nevydařil a rozjížděli jsme se pomaleji, na klucích bylo znát, že jsme o prázdninách využili jiné sportovní aktivity. Chyběla nám přesnost i kvalita na míči, soupeř dobře kombinoval a chodil do rychlých brejků. Což nám také dělalo problémy při organizaci a vzájemném zajišťování. V průběhu zápasu se začal zlepšovat výkon jednotlivců, kteří si začali na hřišti více dovolovat a tím jsme získávali větší tlak. Utkání jsme na konec překlopili na svou stranu v posledních minutách, kdy si naši hráči vůlí a bojovností urvali vítězství. Radost i emoce propukly a to nás trenéry moc těší. Utkání by slušela asi více remíza, protože soupeř se předvedl ve velmi dobrém světle a v některých činnostech nás předčil. Děkujeme rodičům za podporu v hledišti i za další přísun vitamínů, soupeři gratulujeme k dobrému výkonu a už se těšíme na odvetu...